Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2010, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR COK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM !!!!!!!!

Arrow arkadaşlar bu ice blue de tasarım yapıyorum ama bi sorunum var bu menü varya orda mesela sitemde gerzerken menüde bi sayfaya tıklarken sadece yazıya tıklamak gerikiyo ama ben butona basınca açılmasını istiyorum yazı degilde butona tıkla butonun neresine tıklarsan tıkla ama yazıda sadece yazıya tıklamak zorundasın bunu nasıl halledebilirim ? Question Exclamation Arrow Shocked Confused
Mesaj20.02.2010, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKADAŞLAR COK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM !!!!!!!!

mechanicalshare yazmış:
Arrow arkadaşlar bu ice blue de tasarım yapıyorum ama bi sorunum var bu menü varya orda mesela sitemde gerzerken menüde bi sayfaya tıklarken sadece yazıya tıklamak gerikiyo ama ben butona basınca açılmasını istiyorum yazı degilde butona tıkla butonun neresine tıklarsan tıkla ama yazıda sadece yazıya tıklamak zorundasın bunu nasıl halledebilirim ? Question Exclamation Arrow Shocked Confused

Kardeş Çok Karışık Yazmıssın Bıraz Daha Açabilirmsn ??
Mesaj20.02.2010, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöyle anlatayım ben mesela ice blue tasarımı degiştirip kendim bi tasarım yaptım fakat menülere tıklarken sadece yazıya tıklayınca sayfa açılıyo ama ben bunu sadece butona basınca açılmasını istiyorum ne yapmam lazım?
Mesaj20.02.2010, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

butonu değiştirmeden olcağını sanmıyorum ama daha iyi bilen arkadaşlar vardır belki..

Hayatta iki şeye çok güveniyorum. Bir aynaya baktığımda gördüğüme, birde yukarı baktığımda göremediğime.
Mesaj20.02.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mechanicalshare yazmış:
şöyle anlatayım ben mesela ice blue tasarımı degiştirip kendim bi tasarım yaptım fakat menülere tıklarken sadece yazıya tıklayınca sayfa açılıyo ama ben bunu sadece butona basınca açılmasını istiyorum ne yapmam lazım?

Yazı Yerıne Resim Koyucaksın Buttonu Kaplıcak bi şekilde Ancak Ole ! Wink