Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2010, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Tasarımı Ve Sitemizin İçeriği Nasıl?

Site Tasarımı Ve Sitemizin İçeriği Nasıl?

Lütfen Yorum Yazın Yorumlarınızı Bekliyorum!

World-Search.tr.gg
Mesaj27.02.2010, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir düsünce olmus ama sizin gibi bircok kisi daha arama motoru kurmus sitesine =) İçerik olarakta fazla birsey yok zaten ..

Basarılar .
Mesaj27.02.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamıyorum böle site kurarak en iyi arama motoru olmanız imkansız xD

çünki zaten bu hizmeti google sunuyor. bi yükseldinizmi hopp google devre dışı bırakır o sistemi :S

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj27.02.2010, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

"Rankend" arkadaşım siteyi ilk kurarken amacım arama motoruydu ama sonradan sitenin içine bir kaç ek malzeme koyarak siteyi hem arama motoru hem online işletim sistemi hemde resim depolama sistemi yapmayı başardım

Her neyse hepinize bana iyi veya kötü yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

World-Search.tr.gg
Mesaj27.02.2010, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç bir uğraş ve çaba göremedim sitede...
Zaten bir arama yaptığımızda google'ın arama motoruna aktarıyor...
Herkez böyle şeyler yapıyor... Hala bunlara özenenler var.
Sana tavsiyem kendine özgü bir şeyler yap...
Örneğin kendi arama motorunu yap.(Yapamayacağına göre başka bir bölüm seç site yapma konusunda)
Eğer başka bir bölüm aklına hiç gelmiyorsa boş yere site açmamalısın...
Yinede başarılar...
Sitenin bir geleceğe sahip olmamasına rağmen en azından bu kadarını başarmıssın.Bu da bir şeydir. Wink
BAŞARILAR...
Mesaj27.02.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağolun

Teşekkürler tavsiyenizi çok önceden beri yapıyoruz arkadaşlar ile dünyada olmayan bir web sitesi geliştirmeye başladık size bir ipucu vereyim bilgisayarınıza hiçbir şey yüklemeden internet sayesinde tüm oyunları sadece bir internet sitesine girerek oynamayı veya programları kullanmayı veya online harddiskinizin olmasını istemez misiniz? Düşünsenize oturduğunuz yerden gta IV oynadığınızı veya corel de çalışma yaptığınızı veya harddiskinize birşeyler attığınızı işte bu hayalin üstünde çalışıyoruz ve hayata geçirdiğimizde tabi ki bir com lu sitede geçirecez çooook iyi bir çalışma olduğunu sizde göreceksinizi!
Önceki mesajları göster: