Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemin Css'si Hakkında

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Css'yi oluşturdum ve .... sitedeki gibi yapmak istiyorum.(Reklam sanacaklar olduğundan adresi vermedim.) Nasıl anlatacağımı bilmiyorum. İsterseniz siteme girin. Yardım edebilecek olarak özel mesaj atarsa sevinirim. Sadece ufak bir yerde sorun kaldı. Onu da düzeltebilirsem sorun ortadan kalkacak sanıyorum.
Mesaj28.02.2010, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunun nerede olduğunu söyler misiniz?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.02.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 tane sorunum var. eğer yardım edebilecekseniz size sitemin kodlarını verebilirim.
Mesaj28.02.2010, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

travianbambaska yazmış:
3 tane sorunum var. eğer yardım edebilecekseniz size sitemin kodlarını verebilirim.

Kodları vermenize gerek yok ben alırım kodları zaten Smile Siz sorunlarınızı söyleyiniz.

Mesaj28.02.2010, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğru almasını bilmeyen kalmadı zaten. 1. sorunum yazıların konumu. nereden olacağını zaten siz anlamışsınızdır. 2.'si başlık resmi. travian bambaşka diyenlerin adresi bölümüne en alttaki gibi resim varya üzerine gelince parlıyor gidince soluyor. onun gibi başlık resmi koymak istiyorum. 3.'sü menünün altındaki tablo. sinirimi bozuyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Mesaj28.02.2010, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim bunların hepsini tasarımın kodlarıyla oynayarak yapabilirsiniz içerik kısmı içinse tasarımı yanlış ayırmışsınız Very Happy

Mesaj28.02.2010, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış mı ayırmışım. o zaman doğrusunu bana yollayabilir misin? bende neden bu böyle çıkıyor diyorum?
Önceki mesajları göster: