Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Danonenin Hain Planı

Danone(YOĞURT) markasını Türkiye'de bilmeyen yok. Sabancı holding ortaklığı ile ve sağladığı güven ile Danone Türkiye'ye girmiş oldu. Bu gün Sabancı ile ortaklıklarının bitmiş olmasına rağmen çoğu insan sabancı holding ile ortak olduğunu zannederek bu ürünleri almakta. Peki, Fransızlara ait olan Danone Türkiye'de neden bu kadar çok çocuklar üzerine ürün çıkartmakta ve ucuza satmakta hiç düşündünüz mü?
Aklınıza bir marka düşmanı hatta yabancı düşmanı Profesör yazmış bu mesajı şeklinde bir fikir gelebilir. Söz konusu olayın geleceğimiz üzerinde oynanan çirkin bir oyun olduğunu laboratuar sonuçlarını aldığım zaman ortaya çıktı. Siz de eğer bilimle özellikle fen bilimleri ile ilgileniyorsanız söz konusu üründen alın ve bir fen laboratuarında içerik testi yaptırın (ücreti en fazla 40$) sonra bu sonucu bir nörologla paylaşın bakın neler olacak?Gelişim ve düşünme üzerinde etkili hormanal dengelerin, özellikle muhakeme kabiliyetinin nasıl engellendiğini bir nörolog anlatsın size o zaman benim gibi tatmin olursunuz.
Danonenin Türkiye için üretilen ürünlerinin içerisine çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini etkileyecek madde olduğu ne yazık ki bir gerçek ve şu an Daninolar sadece 2 ve 12 yaş arası çocuklara yedirilmekte. Yani tam gelişim zamanında. Gelecek nesillerimizin zeki olmasını engellemek için şimdiden yoğun çaba içerisinde oldukları anlaşılıyor ve tüm pazarlama şirketleri şuan Danone ile anlaşmalı. Kapı kapı dolaşıp piyasa fiyatının altında ürünlerini satmaktadırlar. Ayrıca şirketlere ve dağıtım elemanlarına çok iyi ücret ödenerek daha fazla surum yapılmakta, daha fazla insana ulaşmaktadırlar.
Lütfen Danone ürünlerini kullanmayalım ve bu konuda bizler duyarlı olabiliriz. Ama bu yetmiyor. Marka düşkünü bir gençlik olduğu sürece bu firmaların Türkiye'de ekmeklerine yağ sürülecektir. Lütfen uyanalım ve uyaralım.
Prof. Dr. Turan
Karadeniz Karadeniz Teknik Üniversitesi
Ordu Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı - ORDU
Tel: +90 452 230 05 56
Faks: +90 452 225 12 61

M.Kemal Atatürk
Mesaj02.03.2010, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle Katılmıyorum ve Bir gram olsun inanmadım neden diyeceksiniz ??

Arkadaşlar burda gazneden ya da bir Afrika ülkesinden bahsetmiyoruz..

Türkiye'den bahsediyoruz...

Danonenin böylesine zararlı maddeleri içinde bulundurmuş olsaydı bu ülke ayağa kalkmıştı.

İkinci bir şeyide söyleyeyim bu ülkenin Sağlık Bakanları Denetleme Müfettişleri mevcut göz yumarlarmı sanıyorsunuz böyle bir şeye

Hadi onada geçiyorum... Madem bu prof. ve saydığınız üniversitelerde bu kanıtlanmış niye kimse bu kadar zararlı olduğu halde sesini duyuramamış ya da harekete geçmemiş böyle bir saçmalık olamaz kesinlikle inanmıyorum

Hele hele bir üniversite lab. böyle birşey olucak kanıtlanıcak ve basının haberi olmayacak öylemi Very Happy

21. yy yaşıyoruz arkadaşlar yapmayın Allah Aşkına
Mr. Green
Mesaj02.03.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Kesinlikle Katılmıyorum ve Bir gram olsun inanmadım neden diyeceksiniz ??

Arkadaşlar burda gazneden ya da bir Afrika ülkesinden bahsetmiyoruz..

Türkiye'den bahsediyoruz...

Danonenin böylesine zararlı maddeleri içinde bulundurmuş olsaydı bu ülke ayağa kalkmıştı.

İkinci bir şeyide söyleyeyim bu ülkenin Sağlık Bakanları Denetleme Müfettişleri mevcut göz yumarlarmı sanıyorsunuz böyle bir şeye

Hadi onada geçiyorum... Madem bu prof. ve saydığınız üniversitelerde bu kanıtlanmış niye kimse bu kadar zararlı olduğu halde sesini duyuramamış ya da harekete geçmemiş böyle bir saçmalık olamaz kesinlikle inanmıyorum

Hele hele bir üniversite lab. böyle birşey olucak kanıtlanıcak ve basının haberi olmayacak öylemi Very Happy

21. yy yaşıyoruz arkadaşlar yapmayın Allah Aşkına
Mr. Green

bende danone yerdim 1-6 yaşlarında
çok şükür hiç bir soorumun yok xD
Her Sene Takdir benim xD

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj02.03.2010, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen @ranked
Mesaj02.03.2010, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Bende Hiç Danone yemedim halim belli teşekkürle filan idare ediyoz..
Mesaj02.03.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:

Mr. Green Saçmalık. Mr. Green
Mesaj02.03.2010, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yemedim durumum belli xd

ama yemiş olan 2 kuzenim var maşallah zehir gibiler.

düzmece bir komplo teorisi.
Mesaj02.03.2010, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
yusufck18 yazmış:

Mr. Green Saçmalık. Mr. Green

hayır abi baktım herkes ben yedim şöle oldum ben yedim böle oldum bende düşündüm ben yemedim bana noldu dedim hiç bişey olmamış Very Happy
Mesaj02.03.2010, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende yemedim 3 üncü kattan düşdüm bişe olmadı salam kafa salam vucuttadır salam vucut ise salam kafadadır eskiden danonemi vardı Very Happy
yoğurdun üsdüne şeker döker yerdik xD
Mesaj02.03.2010, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoabi yazmış:
bende yemedim 3 üncü kattan düşdüm bişe olmadı salam kafa salam vucuttadır salam vucut ise salam kafadadır eskiden danonemi vardı Very Happy

evt ben bi kere öyle yaptığımı hatırlıyorum xD

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj02.03.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

vazgeçilmezimdi o ya benım :d ama işte alternatif lerim var xd fırında patates, ekmek, felan
Mesaj02.03.2010, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoabi yazmış:

tuttum bunu Very Happy Very Happy
Mesaj02.03.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet babam yapardı yoğurt vee şeker karışımı Very Happy
Mesaj02.03.2010, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
evet babam yapardı yoğurt vee şeker karışımı Very Happy

ama süper olurdu yha...hatta ben elma rendeleyip yoqurtla karıştırırdım alın size meyveli yoğurt Very Happy
Mesaj03.03.2010, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz Türkler Müslüman Olduğumuz için Danone yani Danimarka Ülkesi Bu Oyunu Oynamak İstiyor.Hatırlarsanız H.z Muhammed (sav)'in Resmini Çizmeye Kalkıştılar.ve 1.5 Milyar Müslüman Ayaklandı.Ben Bu Yüzden Danone'ye Güvenmiyorum
Önceki mesajları göster: