Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.03.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım :O

Mesaj18.03.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş oraya o kadar büyük yazı koyman anlamsız.Onu sayfa editor'de oraya sığabilecek kadar düzenle.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj18.03.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar sanırım reed tasarımını kullanıyorsunuz

bu alanda tasarım ayarları Arrow gelişmiş ayarlar Arrow sağ kutucukların olduğu 1.2.3.4.5 kutucuktan ikincisi sanırım arkadaşım oranın genişliği maximum sınırı var yani 200 değeri ya da 180 değerinden geniş kod ekleyemezsiniz eklediğiniz taktirde işte bu şekilde sorunlarla karşılaşırsınız

Şimdi o yazınızı kaldırınız ve genişliği en fazla 180 ile 200 arası yüksekliği farketmez bir yazı logo tablo vsvs ekleyiniz ne demek istedğimi anlayacaksınız
Mesaj18.03.2010, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resmin genişliği o tablonun genişliğinden fazla olduğu için bozulma yaşanıyor.Ya editörden resmin boyutlarını küçülteceksin ya kaldıracaksın yada Anasayfa ya Koyacaksın
Mesaj18.03.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

comicturk yazmış:
Resmin genişliği o tablonun genişliğinden fazla olduğu için bozulma yaşanıyor.Ya editörden resmin boyutlarını küçülteceksin ya kaldıracaksın yada Anasayfa ya Koyacaksın

gerekli cevaplar zaten yukarıda ayrıntılarıyla verildi forum kirliliği yapmayalım