Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.03.2010, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Lütfen Yardım:(

Sitemde Baslık Resmini Bi türlü Ayarlayamadım.Bide Sağdaki Menüde Calendar VE Rss Yazıyor Onlarıda Da Kategoriler Gibi Yapmak İstiyorum.Lütfen Yardım Edin:((: Siteme Girerseniz Daha ii olur anlatamamış olabilirim.
Mesaj20.03.2010, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim kodlarınızdan bu urlyi bulup değiştiriniz.
Kod:

http://wickedwpthemes.com/flashden-javazine/wp-content/themes/javazine/images/header.jpg
Mesaj20.03.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

Baslık Resmi Parçalar Halinde Dikkat Ederseniz:) Size Css Kodunu Atsam Yapabilirmisiniz:(
Mesaj20.03.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :(

dumanalevim yazmış:
Baslık Resmi Parçalar Halinde Dikkat Ederseniz:) Size Css Kodunu Atsam Yapabilirmisiniz:(

Merhaba başlık resminizin parçalı halde çıkmasının nedeni

resimi sitenize yüklerken resimleri yöneltten resim gözattan seçtikten sonra

resimi yükle demeden altta bir kutucuk göreceksiniz o kutucuktaki

onay işaretini kaldırınız daha sonra resiminizi yükleyiniz düzelecektir...
Mesaj20.03.2010, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha iyi anlamanız için resimli anlattım kutu içinde gösterdim yerdeki onay işaretini kaldırarak yükleyiniz resimlerinizi