Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.03.2010, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Seni Kınıyorum ...!!!

"EN UYDURUK GÜNLERİ BİLE TANIYAN GOOGLE ÇANAKKALE ZAFERİNİ TANIYAMADI...."

Arkadaşlar bu konuda yorumlarınızı bekliyorum böyle bişey nasıl olabilidi anlamış değilim...
Mesaj20.03.2010, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum yokmu böyle sessizmi kalacağızz__??
Mesaj20.03.2010, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kınama demeyelimde ayıp ettiniz diyelim.Gerçekten üzüldüm !
Mesaj20.03.2010, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:

sanki burdan konusunca sesinizi duyuracaksiniz.. yapmadiysalar da onların sorunu! biz kendi içimizde bunun gibi özel günleri ve şehitlerimizi unutmayalım da! Wink
Mesaj20.03.2010, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bilgiliwebnet Gibi Düşünüyorum.
Kendi Rezillikleri...

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj20.03.2010, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Kendi Rezillikleri...

haklısınız kendi rezillikleri benim amacım sadece Türkün dostu sadece Türktür bunu anlatmaktı.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj20.03.2010, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Dandik Kişileri Unutmuyorlar Çanakkaledeki Milyonlarca Şehidimizi Unutuyorlar.Yazık Sana Google
Mesaj20.03.2010, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ister yapar ister yapmaz Smile adamlar türk mü ? hayır... e karışamazsınız..sizde yapın böyle bi arama motoru, sizde koyun bakalım onların zaferlerini koyar mısınız ?
Mesaj20.03.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
e-davut yazmış:

sanki burdan konusunca sesinizi duyuracaksiniz.. yapmadiysalar da onların sorunu! biz kendi içimizde bunun gibi özel günleri ve şehitlerimizi unutmayalım da! Wink

Güzel söz... Wink
interforce yazmış:
ister yapar ister yapmaz Smile adamlar türk mü ? hayır... e karışamazsınız..sizde yapın böyle bi arama motoru, sizde koyun bakalım onların zaferlerini koyar mısınız ?

Doğru söylediniz. Biz olsak gidip amerikanın zaferini koyar mıyız? Onlarında öyle bir zorunluluğu yok !...
Mesaj20.03.2010, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
bscity yazmış:
Kendi Rezillikleri...

haklısınız kendi rezillikleri benim amacım sadece Türkün dostu sadece Türktür bunu anlatmaktı.

Arkadaşlara katılıyorum ve Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur demek yanlış.

Türk'ün Müslüman'dan başka bir dostu yoktur.Ya da Müslüman'ın Müslüman'dan başka dostu yoktur demek daha doğrudur..
Mesaj20.03.2010, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:

Doğru diyosunuz ama biz onların arama motorlarını kullanarak onlara destek çıktık peki onların böyle bişey yapması hiç iyi bişey olması googleun türk yetkililerindende ses çıkmadı sanırım ama tartışılınabilir bir konu

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj20.03.2010, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gereksiz gereksiz konular açıyorsunuz ya... facede biri açıyor herkes paylaşıyor. Arkadaşım niye kullanıyorsun o zaman? o bizim günlerimizi hatırlamıyorsa kullanmasana Google hizmetlerini? bunun cevabını versene... sırf muhalefet olmak için konu açıyorsunuz ama hala devamlı kullanıyorsunuz. Bu Firefox en iyi deyipte İnternet Explorer kullanan insanlar'a benziyor... Yapmayın Allah aşkına ya... Sizde arama motoru yapında sizde onlarınkini yapmazsınız.
Mesaj20.03.2010, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

8aoks yazmış:
gereksiz gereksiz konular açıyorsunuz ya... facede biri açıyor herkes paylaşıyor. Arkadaşım niye kullanıyorsun o zaman? o bizim günlerimizi hatırlamıyorsa kullanmasana Google hizmetlerini? bunun cevabını versene... sırf muhalefet olmak için konu açıyorsunuz ama hala devamlı kullanıyorsunuz. Bu Firefox en iyi deyipte İnternet Explorer kullanan insanlar'a benziyor... Yapmayın Allah aşkına ya... Sizde arama motoru yapında sizde onlarınkini yapmazsınız.

arkadaşım konu arama motoru değil ki dünyaca ünlü arama motoru googlenin duyarsızlığı burda sen kaf dağındasın ben çanakkale boğazında Very Happy Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.03.2010, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,

Google'nin sahipleri yabancı olduğu için yapmamaları çok doğal.

Türkler bir arama motoru kursa doğal olarak kendi özel günlerimizi anımsatan çizimler yaparız.Bu durum şuan Google'nin yaptığı gibi.Tutupta onların günlerini yapmayız.Bu açıdan aşırı sinirlenmeye lüzum yok.

İlave olarak Google'nin bu yaptığı davranışı Tasvip etmeyenler,Protesto için Google'yi kullanmayabilirler.(Büyük bir kayıp oluşturmaz bu...) Wink

BAŞLIK TARTIŞMA ORTAMINA DÖNDÜĞÜNDEN KİLİTLENMİŞTİR!

İyi eğlenceler.