Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: ACIL YARDIM ?

Oncelikle Herkeze Merhaba Konuyu Yanlis yere actiysam herkezden ozur dilerim Benim Sorum olucakti Sorum: Simdi Ben Kendime Bir site actim bedava-sitem den sitemi Oyun icin actim diyelim ben fransadayim turkler Oynaytacak oyunumlu 2D RPG oyunu yaposam dowload ile dowlaod siteden deil rapidshare gibi dowload sitelerinden mesela yapsam benden vergi felan isterlermi hani oyunumda item shop yapicam felan esya satmak icin ? googleden reklam alicam vs ona gore hareket edicemde vergi isterlermi oyun icin felan hic bilmioruml eger istemezlerse ben fransadayim oyunu sadece turkler oynayacak !! yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar konu yanlis yerdeyse tasinabilir yanlis yerdeyse ozur dilerim
Mesaj27.03.2010, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi SAnırım Dediğin ŞEyi ANladım www.jotform.com A Gir
Ordan Bi Form Yap orda Ekstralarda Paypal Felan Yazıo Onu Ekle Senn Siten Üzerinedn Bi Hesap numarası EKle OPaypal a Yani Üye Ol Sonra Sitene Form Ekle Olsun Bitsin DAha Ayrıntılı Bİlgi İçin aşvur
Mesaj27.03.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu Demiyo Satmak Dio
Mesaj28.03.2010, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayir Benim Dedigim Su Saol eline saglik yorum icinde bak simdik benim bir oyunum var diyelim Oyunda tutuldu herkez oynuyor diyelim kapasitesi %15 yani bi 1500 kisi felan var diyelim Bu Oyunda benim kazancim Item shop yani esya satarak oyun icinde sanal yani !! ben iste mesela benim paypalim var ama kredi kartim yok =) yani kredi kart istiyor orasini gecelimde paypalim var kredi kartsiz sen ona para yollasan mesela ciddi anlama kredi karti olmadan paypala apra girermi ? vede Oyunda mesela sen oyun oynuyorsun atiyorum 15 lvl sin Premium yani fazla XP veren seyi almak istiyorsun sen benim paypala parayi yolluyorsun bende sana premium veriyorum bu akdar basit benim kazancim burdan olcak ve reklamlardan bunun icin ben item shop yapiyorum yani para kazaniyorum diye vergi felan isterlermi ? anlatabildiysem ne mutlu bana saolun yorumlarinizi bekliyorum Very Happy
Önceki mesajları göster: