Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.03.2010, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme üyeLik Koymak Ve üyeLerin Şifrelerini Görebilmek

Siteme üyeLik Koymak Ve üyeLerin Şifrelerini Görebilmek istiyorum ne yapmam Lazım forumda bulamadm da.

Yardım ederseniz Sevinirm.
Mesaj28.03.2010, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25657

inceleyiniz
Mesaj28.03.2010, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.03.2010, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Ben Bundan Sonrasını Yapamadım Yardım edeceK Yok mu :S

.ALTA yani 4. soru yerinde (kutucaklar dahil) geçiyoruz.Sonra orada 1.extra alanı gösterilsinmi ve altındaki aynı soruları evet yapıyoruz.Yani sitediğimiz kadarını açıyoruz.Mutlaka 1.sine evet dedikten sonra alttaki soruya(1.exra alanının metni yazan yere)
"Kullanıcı adı:" yazın. 2. ise aynı şekilde evet dedikten sonra "Şifre" diyoruz .

Temel sorular bunlar diğerlerine istedğinizi yazabilsiniz.Bu ayarları kaydedin.Sonra tekrar extralardan "exrayı ekle seçeneğine tıklıyoruz.Oradan "Saklı sayfalar" seçeneğini açıyoruz.ANCAK BU SEÇENEĞİ AÇARKEN BUNU TASARIM AYARLARI/1.extra nın içeriği yazan yeri değiştiriyoruz.Burayı giriş yapıyoruz.

Bunları yapamadım daha iyi anlatacak yok mu 4. soru yerinde felan hiç bisi anlamadm :S
Mesaj29.03.2010, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralardan saklı sayfaları seçip kaydettikten sonra
tasarım ayarlarına geliniz aşağıda saat giriş anket vs gibi yazan yerden girişi tıklayıp kaydediniz