Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.04.2010, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu: müzık ekledim fakat sorun yaşıyorum..!

arkadaşlar ben siteye müzik koydum ama siteye girince bazı kişlerde çalı bazılarında çalmıyor sorun neyden olabilir acaba?

En son playboyserver tarafından 01.04.2010 21:17:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.04.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acil yardım lütfenn

playboyserver yazmış:
arkadaşlar ben siteye müzik koydum ama siteye girince bazı kişlerde çalı bazılarında çalmıyor sorun neyden olabilir acaba?

Merhaba

activite denetimini isteyebilir o yüzden onu yapmazlarsa çalmaz hani üstte çıkıyor ya o işte

Daha sonra flash playeri yoktur yani yüklü değildir o yüzden çalmayabilir

Bazı broswerler mesela mozilla bu gibi playerleri çalmaz

o yüzden internet explorer öneririm

Not: Forumda acil,yardım, gibi başlıklı konular yerine sorununuzu anlatan bir başlık açmanız gerekiyor Aksi taktirde moderatörler başlığınızı kilitleyebilir ya da silebilirler Lütfen forum kurallarına uyunuz
Mesaj01.04.2010, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Başlık müzikler 'alt-forumun'a taşınmıştır.
Başlığın konusu düzenlenmiştir.
İyi eğlenceler

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: