Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.04.2010, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımın sagında Bosbir alan var kullanmak istiyorum

tasarımın sagında bomboş duran bir alan var flash tasarımını kullanıyorum oraya site içi arama motoru koyucam kodum var fakat nereye yapıstıcagımı bilmiyorum yardım lütfen
Mesaj02.04.2010, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar

tasarım ayarlarına tıklayınız

genel ayarlara tıklayınız

burada sağ kutucuk 1.2.3.4.5 diye görüceksiniz

buraya eklediğiniz kodlar sağ tarafda görülecektir

ekledikten sonra aşağıdan kaydet demeyi unutmayınız

Mesaj02.04.2010, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfanın sekli bozuluyor oradaki kutuları kullanmıyacagım bomboş bir alan var hemen o kutuların sağında tek renk oradan bahsediyorm :/ orayı kullanmak istiyorum
Mesaj02.04.2010, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yenihiphop yazmış:
sayfanın sekli bozuluyor oradaki kutuları kullanmıyacagım bomboş bir alan var hemen o kutuların sağında tek renk oradan bahsediyorm :/ orayı kullanmak istiyorum

Merhaba orayı kullanmazsınız yani anasayfa orta bölüme eklediğiniz eklentilerin genişliğine göre orası daralır veya genişler mesela anasayfanıza genişliği fazla olan birşey eklerseniz orası daralacaktır yani o bölümün belirli bir ölçütü bulunmamaktadır

Ayrıca sağ tarafdaki kutucuklar 1.2.3.4.5 burlara genişliği 160 olması kaydıyla eklediğiniz kodlarda görüntü bozulmaz flash tasarımından bu kadarında yararlanabilirsiniz eğer geniş bir tasarım kullanmak istiyorsanız ıceblue'ye ya da red tasarımına geçmenizi öneririm
Mesaj02.04.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim çok yardımcı oldun Smile iyi niyetli bir kullancı Smile
Mesaj02.04.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

yenihiphop yazmış:
teşekkür ederim çok yardımcı oldun Smile iyi niyetli bir kullancı Smile

rica ederim Wink