Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.04.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumların Süresini Kaldırma ??

Arkadaşlar yorumların her 5 dakikada bir olmasını istemiyorum . Süre olmuycak adam üst üste pat pat pat yazabilcek . Ne yapmamız lazım ?
Mesaj02.04.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yorumların Süresini Kaldırma ??

defacex yazmış:
Arkadaşlar yorumların her 5 dakikada bir olmasını istemiyorum . Süre olmuycak adam üst üste pat pat pat yazabilcek . Ne yapmamız lazım ?

Bu istediğiniz şuanda mümkün değildir

Yani en fazla 5 dk sınırı getirilmiştir yorumlar ekstrasına

5 dk dan önce yorum yapılamamaktadır

Eğer bu durumdan rahatsızsanız ve sürenin kaldırılmasını istiyorsanız

öneriler katagolisine bu durumu yazabilirsiniz yöneticiler değerlendirmeye alıcakladır ve gerekenleri yapacaklardır
Mesaj02.04.2010, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacı . Ben deface online adında İlk defa projelenmiş bir hacker oyunu yapıyorum . Oyunda saldırılacak alana gelip SALDIR yazıyoruz . Her saldır yazısı Hacker gruplarından hangisiyse saldıran ona puan olarak gidiyor . Sistem olarak yorumu kullanıyorum . Oyunculardan şikayet geliyor. Bazen 5 dakika geçtiği halde yorum yazılamıyormuş . Bu nedenle diyorum . Buna bir çözüm bulmam lazım . Yardımcı olamaz mısınız ?
Önceki mesajları göster: