Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2007, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: moderatör kardeş acil yardım sitem yanıyo

Shocked moderatör kardeş şu sitenin yan tarafına bölümler açıyoruz ya ne biliyim ana sayfa,haberler vb. bunların üzerine gelince ne biliyim yanıp sönen renkler oluyo böyle html kod merkezinin sitesinde böyle su gibi yuvarlak kutucuk içinde oluyo bende bu şekilde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim.ben html kod merkezininki gibi olmasını istiyorum ne olur yardım edin ya çok istiyorum Shocked
Mesaj10.09.2007, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

site şuan çalışsa vericem kodları ama... çalışmıyor
NOT: sitede var sanırım araştırısan bulursun...
Mesaj10.09.2007, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu html bölümünde araştırırsan orada daha rahat çözersin seninki problem degil html istegi yanılmıyosam bence oraya bak daha çabuk sonuç alırsın
Mesaj10.09.2007, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlkod merkezi bir javascript effekti kullanmi sgibi geldi bana, bu forumda bu tarz bir kod daha göremdim, bende de yok, belki bilen cikar. (kod o kisiye ait de olabilir)
Mesaj10.09.2007, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş bunu istemiş:
Kod:

<style type="text/css">
A:link {text-decoration: none; color: #101010}
A:visited {text-decoration: none; color: #101010}
A:active {text-decoration: underline; color: #101010}
A:hover {text-decoration: none; color: #FF1901}
</style>

Mesaj10.09.2007, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
htmlkod merkezi bir javascript effekti kullanmi sgibi geldi bana, bu forumda bu tarz bir kod daha göremdim, bende de yok, belki bilen cikar. (kod o kisiye ait de olabilir)

bende javascript sandım ama o siteye bakınca anldım
Mesaj10.09.2007, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok Smile
Mesaj10.09.2007, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş kod için saolda birde bir zahmet nereye yazcağımı söyleyebilirmisin sana zahmet olcak ama
Mesaj10.09.2007, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.09.2007, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked kardes tamam nereye yazcagımıda hallettımde ben kırmızı renk lı ıstemıyorum su html kod merkezınde mavi yuvarlak bır sekılde olusan su baloncugu gıbı olan kodu ıstıyorum yardım eden olursa allah razı olsun Shocked

En son saraces tarafından 10.09.2007 22:29:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2007, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin çok saolda o kadar deıl yanı Very Happy bende de var senın kadar olmasada pc bılgısı tabı senden daha az o bır garantıde hanı bu verecegınız kod ekstralar a falan gırıyomu dıye dusundum o yuzden yazdım sonra buldum tasarım ayarlarında hallettım yınede cok saol Shocked
Mesaj10.09.2007, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon, herkesin ne kadar kod bilgisi var bilemem ben tabi. Sorunu daha detayli yazarsan ileri de (ikinci mesajindaki gibi) ona göre yardimci olalim Smile
Mesaj10.09.2007, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sorun deıl kod ıstıyorum sana detay gosterıyım sımdı hemde kralını hanı bu http://alnumel.page.tl/ internet sayfasının yan tarafındakı bolumlere mouse nu yaklastırınca su baloncugu gıbı bısey olusuyur ya onu nasıl yapabılırım hanı actıgımız bolumlere ana sayfa haberler vb. gıbı seylere bende uygulamak ıstıyorumda onun kodu bulunuyormu bır zahmet cok saol allah razı olsun basını agrıttım gece gece
Mesaj10.09.2007, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatöe kardeş ben şo kodu istiyorum hani sol tarafa bölümler açıyoruz ana, sayfa haberler vb. gibi bunları renkli yapmak veya şu http://alnumel.page.tl/ internet sayfasında su baloncugu gıbı olusan tasarımın kdunu yazarsanız cok sevınırım.cok ıstıyorum lutfen

Shocked bu daha acık sanırım Shocked
www.saraces.tr.gg
Mesaj11.09.2007, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer menüdeki mouseover olayını diyorsan o zaten bedava sitemde mevcut
tasarım ayarından flash olanı seç ve kaydet