Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.04.2010, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: küçük bir sorurunum var

bizim sitede bazı oylama linkleri bulunuyor üyelerimiz bu linklere tıklayıp ayrı bir sayfa açılıyor ve geri sayfaya dönüyor linke tıkladığına dair o linkin rengi deişmesini istiyorum bazı sitelerde olur bu tıkladığınızda linkin rengi deişir bunu nasıl yapabilirim umarım anlatabilmişimdir yardım ederseniz sevinirim
Mesaj06.04.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam Linke Tıklayınca Linkte Efectler Olmasını İstiyorsunuz.
Mesaj06.04.2010, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır efekt deil nasıl anlatsam atıyorum alt alt 10 tane link var üyeler bu linke tıladığında başka sayfaya geçiyor ya tekrar link sayfasına döndüğünde o linke tıkladığına dair link in rengi deişmiş oluyor umarım anladınız
Mesaj06.04.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba bahsetmek istediğinizi anladım o sayfanın incelendiiğine dahir renginin belirginleşmesini sitiyorsunuz fakat sanırım bunu yapmak pek kolay değil tr.gg de göremedim şimdiye kadar

ama ben bunu şu şekilde geliştirdim mesela

Örn: bir resim bölümünüz var sayfa 1-2-3-4-5-6 diye altınada linklerini eklediniz

ilk sayfada yazı renkleri aynı olsun sonraki sayfaya tıklandığında ona özel renk diğer sayfaya tıklandığında ona ozel başka bir renk atayınız bu şekildede güzel oluyor