Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2010, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Adsense Reklam

Sitemde google adsense reklamları bulunmakta ama hem adsense hemde başka bir reklam şirketinin reklamlarını sitemde bulundurabilirmiyim bunu merak ediyodumda.
Adsense'nin sitesinde bi şeyler yazıyo ama ben pek anlamadım.

Mesaj11.04.2010, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet istediğiniz kadar reklam şirketinin reklamlarını web sitenizde bulundurabilirsiniz bunun bir sakıncası yoktur
Mesaj11.04.2010, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol bilgi için
Mesaj11.04.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi40 A Katılmıyorum.Çünkü Benim Bildiğim Google Adsense Öyle Herkesin Sitesini Kabul Etmez.Çünkü Ben Bir Kere Uyanıklık Yapim Ve Siteme 2 Şirketin Reklamını Eklim Dedim Ve Adsense İle Adtechi Ekledim.İlk Olarak Adtechi Ekledim.1 Gün Geçtikten Sonra Adsense De Kayıt Oldum.Fakat Adsense Kabul Etmedi.Bunun Nedenide Belli Zaten.Adsense İçinde 1 Den Fazla Reklam Şirketi Bulunan Siteleri Sevmiyor..Zaten Sitenizi Kaydettiğinizde 1 Gün Sonra Onay Gelio.O Bir Gün İçerisinde Google Adsense Sitenizi İzlemeye Başlıyor...
Mesaj11.04.2010, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEn ne yapıyım şaşırdım vallaha arada kaldım.Sadece Adsensede iyi para kazandırmıyo ne yapıyım şimdi.Google baba o kadar para kazanıyo bize zırnık koklatmıyo iyimi şimdi bu yaptıkları.Tövbe Tövbe.Baba dedik bağrımıza bastık yastık deyip bizi attı iyimi.
Mesaj11.04.2010, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana Göre Google Adsense Ve Adtech Gayet İyi Para Veriyor..
Denedim Ve Gördüm.Google Adsense Tıklama Başına:0.030
Adtech İse:0.30$ Veriyor...
Mesaj11.04.2010, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba eğer sitenizde google adense reklamı var ise

başka bir reklam şirketinin kodunuda alabilirsinizzz

sanırım adensenin son zamanlardaki durumundan haberdar değilsiniz

biraz araştırınız adense artık tüm sitelere reklam veriyor artık

öyle bir yönelme bir alan istemiyor buyurun deneyiniz

google zor günler yaşıyor o yüzden her isteyene adense reklamları veriyor

Mesaj11.04.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 arkadaşa katılıyorum

adense başka bir reklam şirketi var diye reklamını vermiyor diye birşey yok
Mesaj11.04.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

adsense ingilizce içerikli sitelerde tık başına 0.51-0.55$ falan verio türkçe içeriklere zırnık koklatmıo verdiği ücret 0.03-0.06$
Mesaj11.04.2010, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu konu artık daha fazla uzamasın başlık amacını aşıyor

lütfen forum kirliliği yapmayalım