Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: web den anlayan biri lazım acil lütfen

arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil lütfen bugün akşama kadar online yim bana sitemden ulaşabilir lütfen şimdiden teşekkürler
Mesaj11.04.2010, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

fazla bilmiyorum zaten herkesin işi oluyor normalde inşallah bulursun Wink
Mesaj11.04.2010, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

webden anlayan derken ?
Mesaj11.04.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Sorunu Burada Dile Getirki Bizde Yardımcı Olalım...
Mesaj11.04.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Aynen konunun adı üstünde Genel problemler
ilgili tüm sorunlarını burada paylaşıcaksın kardeşim
Mesaj16.04.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil lütfen bugün akşa

yaris-merkezi yazmış:

arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil sorunu dile getir demizzinizde sorunu dile getiriyorum kim se doğru şeyler söylemiyor yalan şeyler yazıyorlar yada ben anlanlatamıyorum tam olarak belkide o yüzden webden iyi anlayan biriyle canlı olarak konuşarak veya yazışarak sorunu halledebileceğime inandım teşekkürler şimdiden arkadaşlar (not)hala sorunu çözemedim!
Mesaj16.04.2010, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Ne _?
Mesaj17.04.2010, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil lütfen bugün

mobilyaegitmeni yazmış:
yaris-merkezi yazmış:

arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil sorunu dile getir demizzinizde sorunu dile getiriyorum kim se doğru şeyler söylemiyor yalan şeyler yazıyorlar yada ben anlanlatamıyorum tam olarak belkide o yüzden webden iyi anlayan biriyle canlı olarak konuşarak veya yazışarak sorunu halledebileceğime inandım teşekkürler şimdiden arkadaşlar (not)hala sorunu çözemedim!
ben burda kimsenin yalan bir sey söyledıgını daha görmedım hem öle bir sey olsa biz yada işi bilenler devreye girer yanlış bilgilendirıyorsun der lütfen burda bilgiklerini paylaşmayı seven insanları zan altında bırakmayın

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj17.04.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadaşlar web den anlayan biri lazım acil lütfen bugün

catlak-site55 yazmış:
mobilyaegitmeni yazmış:
yaris-merkezi yazmış:

ben burda kimsenin yalan bir sey söyledıgını daha görmedım hem öle bir sey olsa biz yada işi bilenler devreye girer yanlış bilgilendirıyorsun der lütfen burda bilgiklerini paylaşmayı seven insanları zan altında bırakmayın

kardeş beni hala yanlışl anladınız benim sorunum tasarım ile site tasarımını yerleştiremiyorum css tyasarım seçtim hala olmuyor sayfalar farklı yerlerde açılıyor falan filan o yüzden sorum çok yani canlı olarak ve ya yazışarak konuşmamaız lazım diyorum teşekkürler forumda araştırdım bulamadım çok karışık
Mesaj17.04.2010, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@mobilyaegitmeni

Doğrudur haklı olabilirsiniz yazılanlardan gösterilenlerden birşey anlamayıp

canlı destek almak isteyebilirsiniz bana özel mesaj atın sizinle iletişime geçeyim hocam