Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.04.2010, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Park FM Dj'yi Reco Baba öldü.

Park FM Dj'yi Reco Baba öldü

Park FM'in ünlü DJ'yi Reco Baba, bu sabaha karşı fenalaşarak hayatını kaybetti. Reco Baba'nın cenazesi yarın Cuma namazından sonra Karşıyaka'ya defnedilecek.
Yaptığı programlarla milyonların gönlünde taht kurmayı başaran ve Reco Baba lakabıyla ünlenen Recep Baydurcan, bu sabaha karşı fenalaşarak hayatını kaybetti.

Reco Baba'nın ölümüyle ilgili olarak görüştüğümüz Baba'nın asistanı Fatih ( Bitli) beyazgazete.com'a Baba'nın son anlarını ve onu ölüme götüren süreci anlattı.

Fatih, yaptığı açıklamada Baba'nın 25 gün önce Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat olduğunu ve midesindeki kelepçenin çıkarıldığını söyledi. Ameliyatın ardından Reco'nun sık sık rahatsızlandığını belirten Fatih, " Baba dün çok rahatsızlandı, yanında kalmak istedim, çok ısrar ettim ama izin vermedi ve iyi olduğunu söyledi öyle deyince oradan ayrıldım ama içim hiç rahat etmedi sabah olur olmaz Reco'nun Eryaman'da olan evine gittim saat 7.30'du kapıyı çaldım açan olmayınca Reco'nun kardeşini çağırdım. Kapıyı açtık, içeriye girdiğimizde Reco yerde yatıyordu. Ambulansı aradık, doktor geldi ve Reco'nun öldüğünü söyledi. Hepimiz çok ama çok üzgünüz o bizim canımızdı" dedi.

Reco'nun cenazesi evinden Karşıyaka mezarlığı morguna oradan da Keçiören Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Yapılan açıklamada Reco Baba'nın cenazesinin yarın Cuma namazının ardından Karşıyaka mezarlığına defnedileceği belirtildi.

Reco'nun yakınları ise Ankara Keçiören'de bulunan Adli Tıp Kurumu önünde bekleyişlerini sürdüyor.
Park FM Dj'yi Reco Baba öldü
Beyazgazete.com
Mesaj22.04.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üzüldüm. Toprağı bol olsun...
Mesaj23.04.2010, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj24.04.2010, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Üzüldüm. Toprağı bol olsun...

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj24.04.2010, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

değişik tarzıyla radyoculuğa çok büyük katkıları olmuştur.
Mesaj24.04.2010, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben kim olduğunu tanımıyorum ama Toprağı Bol Olsun Allah Mekanını Cennet Eylesin.
Mesaj24.04.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALLAH RAHMET EYLESİN
Severek dinlediğim bir radyo spikeriydi

Ey yükselen yeni nesil :
Müslüman olmayan kişi öldüğünde ALLAH RAHMET EYLESİN DENMEZ,
Müslüman olmayan bir kişi öldüğünde TOPRAĞI BOL OLSUN DENİR.
Önceki mesajları göster: