Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2010, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner Yerine Script Nasıl Yerlestiririz?

Arkadaslar ben CSS tasarım kullanmaktayım. Fakat CSS de tasarımımdaki Header yani Bannerlerinizi yerleştirdiğiniz kısma ben Haber Java Script Kodumu yerlestirmek ve daha dinamik bir görüntü oluştumak istiyorum. background kodundan sonra URL girmek gerekir ama ben Script kodunu girmem gerekiyor. Bu durumu nasıl başara bilirim haber scriptimi banner şeklinde Header bolumune nasıl yerlestirebilirim ? Tesekkurler. Exclamation Exclamation
Mesaj24.04.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Banner Yerine Script Nasıl Yerlestiririz?

myvikipedi yazmış:
Arkadaslar ben CSS tasarım kullanmaktayım. Fakat CSS de tasarımımdaki Header yani Bannerlerinizi yerleştirdiğiniz kısma ben Haber Java Script Kodumu yerlestirmek ve daha dinamik bir görüntü oluştumak istiyorum. background kodundan sonra URL girmek gerekir ama ben Script kodunu girmem gerekiyor. Bu durumu nasıl başara bilirim haber scriptimi banner şeklinde Header bolumune nasıl yerlestirebilirim ? Tesekkurler. Exclamation Exclamation

Arkadaşım tasarımın güzel ama başlık (header) resminni yerine mi ekleyeceksin scripti yoksa solda ki logo resminn yerine mi?

Bunu yapman için şunların olması lazım. Scriptinin eni ve boyu banner dan fazla olmaması lazım.Yoksa tasarımında bozulmalar olur.

Cevabını bekliyorum.
Mesaj24.04.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Banner Yerine Script Nasıl Yerlestiririz?

abdd52 yazmış:
myvikipedi yazmış:

Arkadaşım tasarımın güzel ama başlık (header) resminni yerine mi ekleyeceksin scripti yoksa solda ki logo resminn yerine mi?

Bunu yapman için şunların olması lazım. Scriptinin eni ve boyu banner dan fazla olmaması lazım.Yoksa tasarımında bozulmalar olur.

Cevabını bekliyorum.

Başlık yani header kısmı Logo kısmına diil. Zaten Logoyu kendim yaptım logom var değiştirmediğim bi tek headerim kaldı onuda script yapmak istiyorum daha bi dinamik goruntu elde edip siteyi guzellestırmek için. Cevabınızı beklıyorum
Mesaj24.04.2010, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haber scriptini yollayabilir misin? Denemem lazım ama olur mu bilmiyorum.
Mesaj24.04.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
Haber scriptini yollayabilir misin? Denemem lazım ama olur mu bilmiyorum.

tamam özel mesaj ile yolluyorum. Cevab verirsiniz.
Önceki mesajları göster: