Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.04.2010, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: BUNA DUR DEMELİ

Arkadaşlar utanıyorum bazı arkadaşlarımın ve benim sitemde böyle ahlak dışı reklam bannerlerinin çıkması ben dolaşırken bu reklam geldi.

Ben de sitemde böyle reklamları arada bir görüyorum bu ahlak dışı reklamların bedava-sitemin reklam serverinden çıkarılmasını istiyorum. Yada reklamları biz seçelim Oyun sitesi olanlar şu telefonu 5 tane vur gibi bir şeyler çıksın buneyaa Ve bu saat 00:00 dan değil şidi çıktı şimdi saat 13:32 bu ne terbiyesizlik dream turksh arkadaşımda utanıyordur özür dilerim reklam yaptığım için.

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj28.04.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş aynı sorun bendede var ziyaretçilerim çoğunluk googleden ve öğrenci onlar böyle reklamları görünce siteden kaçıyorlar lütfen bs bu reklamları kaldırsın
Mesaj28.04.2010, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:
kardeş aynı sorun bendede var ziyaretçilerim çoğunluk googleden ve öğrenci onlar böyle reklamları görünce siteden kaçıyorlar lütfen bs bu reklamları kaldırsın

kardeşim bakın kimse cevap yazıyormu 15 kişi bakmış bir kişi cevap yazmış bukadarm ı ahlakınız buna kimse dur demicekmi

Mesaj28.04.2010, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar artık bs eski bs değil eskiden bs kullanıcılarına hitap ediyordu. Şimdi ise başında bulunanların cebine bakıyor Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.04.2010, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

aynen bende katılıyorum bazen bilgisayara bakarken annem veya babam yanıma gelıyor yukarıda ıse garıp garıp reklamlar cıkıyor bende mecburen siteden çıkıyorum
Mesaj28.04.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cevap

oley-forum yazmış:
aynen bende katılıyorum bazen bilgisayara bakarken annem veya babam yanıma gelıyor yukarıda ıse garıp garıp reklamlar cıkıyor bende mecburen siteden çıkıyorum

bende anne baba sorunu yok ama bu rezalet benim miğdem bulanıyo bunları görünce

Mesaj28.04.2010, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür konular açmak yerine, uygunsuz davranışta bulunanları ve uygunsuz sözde bulunanları supporta mail atarak gereken işlemleri başlatabilirsiniz.. Ayrıca bu reklamlar Google'nin reklamlarıdır,bedava-sitemle hiçbir alakası yoktur..

KONU KİLİT.!

En son odev-arsivleri tarafından 28.04.2010 12:42:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: