Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2010, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: MODERATÖRLER LÜTFEN İLGİLENİN!!!

SORUN DARPKİNG İSİMLİ KULLANICI

Bizler forumda arkadaşlarımıza yardım etmek istiyoruz ve bazen de yardım almak ihtiyacı duyuyoruz. Ama darpking isimli kullanıcı sürekli forumda boş boş alıntılar yapıyor.

Alıntı yapmanın amacı o alıntı hakkında kendi önerin,tavsiyen,yorumun,şikayetin vb. durumları bildirmendir.

Sanırım forumda rütbeler mesaj ve paylaşım sayısına göre veriliyor darpking isimli kullanıcınında amacı bedavadan rütbe almak. Lütfen bu kullanıcı hakkında bir şeyler yapın gerekli olan ne varsa.

Kanıtın varmı diye soracak olanlar için buyrun bir kaç paylaşımda boşu boşuna alıntı yapıp paylaştıklarının resimleri;

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/30/5301.jpg
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/30/5362.jpg
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/30/5381.jpg

Bu da yaptığı saygısızlıklar karşısında ki ukala tavrının ispatı!!!

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/30/5387.jpg
Mesaj30.04.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok haklisin kardesim kac defa uyardim dinlemiyor. Lütfen siddetle banlanmasini istiyorum

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj30.04.2010, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede haklısın kardeş şikayet etmekte ben böyle bir saçmalık bir tek DARPKİNG de gördüm adamın amacı ne acaba ? forum kirliği filan yapmak heralde yada rütbe almak..biri soru soruyor yardım sever bi arkadaş cevap veriyor bu DARPKİNG adlı kişi alıntı alıntı yapıp duruyor aynı konu başlığı içinde . moderatör arkadaşlardan bu arkadaşa uyarı vermesini rica ediyorum ..
Mesaj30.04.2010, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yougars yazmış:
bencede haklısın kardeş şikayet etmekte ben böyle bir saçmalık bir tek DARPKİNG de gördüm adamın amacı ne acaba ? forum kirliği filan yapmak heralde yada rütbe almak..biri soru soruyor yardım sever bi arkadaş cevap veriyor bu DARPKİNG adlı kişi alıntı alıntı yapıp duruyor aynı konu başlığı içinde . moderatör arkadaşlardan bu arkadaşa uyarı vermesini rica ediyorum ..

örnek böyle cok sinir ediyor

Mesaj30.04.2010, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür kişiye özel sorunlarınızı burada açmak yasaktır

Lütfen forum kurallarına uyunuz Aksi takdirde forumdan uzaklaştırma alırsınız

Bu sorun duyduğunuz kişiyi bir moderatör arkadaşa bildiriniz o değerlendirir

ve gerekli işlemleri yapar

Kişisel başlıkları forum genelinde açıp forum kirliliği yapmayınızz

Mesaj30.04.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

@gececi sana bir fikir sormadım veya hiç kimseye Bölümün adı "GENEL PROBLEMLER" ben başlığı da açarım konuyuda paylaşırım benim bildiğimi herkes bilsin.

Senin gibilerin fetvasına ihtiyacım yok! Bana akıl vermek sana düşmez!

Adam istediği gibi forumda at oynatacak, herkes duygularını şikayetlerini dile getirsin bilmeyen bilsin diye bi konu açıcam banlanıcam öyle mi?

Daha önce de beni forumdan banladılar haksız yere bunu Hakan beye bildirdim banım kalkmadı sorun değil bir daha banlasalarda umrumda olmaz.

Nedeni ise şu; ben yardım etmek için buradayım bazıları böyle saçmalıklar yapmak için. Ama saçmalayınca ceza almıyosunuz benim gibi yardım edince ceza alıyosunuz.

Kişisel Not: Beni banlayacak olan kimse bu konunun altına imzasını atarsa sevinirim.
Mesaj01.05.2010, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
gececi40 yazmış:

@gececi sana bir fikir sormadım veya hiç kimseye Bölümün adı "GENEL PROBLEMLER" ben başlığı da açarım konuyuda paylaşırım benim bildiğimi herkes bilsin.

Adam istediği gibi forumda at oynatacak, herkes duygularını şikayetlerini dile getirsin bilmeyen bilsin diye bi konu açıcam banlanıcam öyle mi?

Daha önce de beni forumdan banladılar haksız yere bunu Hakan beye bildirdim banım kalkmadı sorun değil bir daha banlasalarda umrumda olmaz.

Nedeni ise şu; ben yardım etmek için buradayım bazıları böyle saçmalıklar yapmak için. Ama saçmalayınca ceza almıyosunuz benim gibi yardım edince ceza alıyosunuz.

Kişisel Not: Beni banlayacak olan kimse bu konunun altına imzasını atarsa sevinirim.

Cok güzel konustun kardesim sana her konuda hak veriyorum.

Hem seni neden banlasinlarki sen burda problemini dile getiriyorsun.

Mesaj01.05.2010, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgidoluyuz yazmış:
abdd52 yazmış:
gececi40 yazmış:

Cok güzel konustun kardesim sana her konuda hak veriyorum.

Hem seni neden banlasinlarki sen burda problemini dile getiriyorsun.

Teşekkürler dostum destek olduğun için.
Mesaj01.05.2010, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Böyle Yaparak Forumu Kirletiyorsunuz.
Konunuz Moderatörlere Ait İse Onlara Ö.m Atın.
Mesaj01.05.2010, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaris-merkezi yazmış:

Hayir konumuz bir arkadasimizin sürekli olarak alinti yapmasidir.

Ve kardesim hic önemli degil.

Mesaj01.05.2010, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim konu açmadan önce supporta mesajını ilet..
Mesaj01.05.2010, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaris-merkezi yazmış:

Moderatörlere özel mesajla ulaşmak basit moderatörlerin görevi forumu kontrol edip forumu yönetmek onlar burayı incelemek zorunda. Ayrıca yapılan şey herkesi ilgilendiriyo bu kişinin yaptığı şeyi hangi hakla yapıyor bu hakkı ona kim veriyor herkesin bunu bilmesi gerekli. Biz kurallara uygun davranabiliyosak herkes kurallara uyacak. O kişinin yaptığı saçmalığı da herkes görecek ve yapmayacak. Çünkü sadece o değil yapan başkalarıda var ama en çok o kişi yaptığı için bu saçmalığı ben onu şikayet ettim!

Not: Ayrıca seni ilgilendirmiyorsa kirlenen senin forumun değil bırakta modlar ilgilensin her önüne gelen bi şey söylüyo kendiniz bildiğiniz işi yapın!
Mesaj01.05.2010, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ abdd52

forumdaki yanlış ve gereksiz müdahalelerinden dolayı bir moderatöre

seni raporladım hakkında gerekli işlemler yapılacaktır

İYİ FORUMLAR
Mesaj01.05.2010, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
@ abdd52

forumdaki yanlış ve gereksiz müdahalelerinden dolayı bir moderatöre

seni raporladım hakkında gerekli işlemler yapılacaktır

İYİ FORUMLAR

@gececi Bol şans....
Mesaj01.05.2010, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

@abdd52,

Forumda bu başlığı açarak kullanıcıyı zor duruma düşürmek yerine bize (Moderatörlere) neden iletmedin?

Gececi40 arkadaşımızın dedikleri doğrudur vede haklıdır vede forumda biriyle iletişim kurarken üslubunuzu koruyunuz.

Tartışmaya sebebiyet verip bu konuyu burada açtığından 1 gün banlandın!

Darpking hakkında ise gereken yapılacaktır!

En son benimsitem1993 tarafından 01.05.2010 10:18:09 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: