Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Website offline, contact webmaster (bu nedemek ya

arkadaşlar bugün pekçok sitede

Website offline, contact webmaster

bu yazı çıktı sitelerine ulaşılamıyor. Bu nedemek yaw

@lifelist
@muziksan

yukarıda bazı örneklerini verdim. eğer teknik bi sorunsa yetkililerin
bi çare bulmasını istiyoruz
Mesaj03.05.2010, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hemen sana cevabını vereyim , forumda veya bs aleminde bir adet belki daha fazla şerefsiz ve boş bir mahlukat dolaşıyor , bu onun işi milletin hakkına girip sitelerine iframe saldırısı yapıyor , sitelerini 1 günde olsa tatile aldırıyor.Ben açtığım başlıktan mesajımı verdim bu insan veya insanlar kimse bunlara kesinlikle hakkımı helal etmiyorum.
Mesaj03.05.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Küçük bir not daha , yetkililerle bu konu hakkında uzun uzun konuştum onlar da bu konuya çare bulamıyorlar , sorun tekrar ederse bunu yapan kişiler hakkında yasal işlemler mahkemede görülecek , IP adresleri sitelerimizde mevcut.
Mesaj03.05.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Ben bir yetkili bulamadım benim başımada gece geldi. Ama sabaha kadar düzeldi. Yetkililer cevap vermiyor... Confused Sad
Mesaj03.05.2010, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tamam kızmakta haklısınız ama
şerefsiz gibi sözler kullanarak sadece kendimizi
onların seviyesine düşürüyoruz bundan sonra daha
dikkatli sözlerimizi seçelim
Mesaj03.05.2010, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Ben bir yetkili bulamadım benim başımada gece geldi. Ama sabaha kadar düzeldi. Yetkililer cevap vermiyor... Confused Sad

Ben supprot la uzun uzun konuştum ama oda bir çözüm üretemedi.Anca mahkeme yardımı ile çözülür bu sorun , tekrar olmaması , internet magandasının yararına olur.
Mesaj03.05.2010, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:
arkadaşlar tamam kızmakta haklısınız ama
şerefsiz gibi sözler kullanarak sadece kendimizi
onların seviyesine düşürüyoruz bundan sonra daha
dikkatli sözlerimizi seçelim

Kusura bakmayın arkadaşlar , çok sinirliyim benim için bu gün çok önemliydi tam da zamanını buldu internet magandası.
Mesaj03.05.2010, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam seni anlıyorum bende korkmaya başladım o yüzden iki kere yedekledim
Mesaj03.05.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

nası yapıolar bu işi ya enteresan !

Mesaj03.05.2010, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Sitelerinizde ''Website offline, contact webmaster'' ibaresi ile karşılaşıyorsanız açıklaması şudur;
Sitenizdeki olağan ziyaretçi sayısı anormal şekilde arttığında sistem otomatik olarak siteyi 1 gün kapatıyor.
Kendi sitenize iframe veren webmasterları bulup iframeleri kaldırmasını rica edin.
Ayrıca Bedava-Sitemin Türkiyeye erişim probleminin ortadan kalkması , anormal şekilde ziyaretçi artışına neden olabileceği için , web siteleriniz geçici bir süre offline olabilir.

İyi Eğlenceler

Mesaj03.05.2010, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
''Website offline, contact webmaster'' ibaresi hakkında,
defalarca açıklama yapılmasına rağmen konu nasıl bukadar uzuyor anlamış değilim..

Support'a bakan Hakan Bey muhakak bir açıklama yapar başvurduğunuz sürece tabiki.
Moderatörler forumun huzurunu sağlamak için bulunmaktadır.
Ve moderatörlerimiz bu tür konularda birşey yapamaz (Yetkisi bulunmamakta'dır)
Yapa bileceğimiz tek şey size yol göstermektir (Yardımcı olmaktdır)
Bu tür 'Teknik' sorunlar karşısın'da sizi support-tr( at )webme.com adresine yönlendirmekten başka birşey elimiz'den gelmez.

Genelikle bu tür website offline dramatik saldırılar'da bulunan kişiller tek bir kişi değildir.
Demek istediğim sistemi böyle negatif anlamda aldatatma yöntemini bilen biri arkadaşına söyler söylediği arkadaşı da denemek ister
Ve olan sızin sitenize olur. Olayın özeti budur.. Fakat ne yazık'i yöneticilerin ilgisizliği ön plana Atılıyor.

İyi Forumlar. Saygılarımla. ua1905ua@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: