Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.05.2010, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl Bu Kadar Ziyaretçi Alabiliyorum?

Sevgili bedava-sitem kullanıcıları,benim sitem çok eskilerdendir.Gördüğünüz gibi bugünkü tekil hitim 200 leri geçmiş.Ama sitemden yararlanacak hiçbirşey yok.Bu halde bu kadar kişi ziyaret ediyor.Ben çok önceleride sistemde bir arıza olduğunu zannetmiştimde sorun yok.Acaba nasıl bu kadar hit alabiliyorum? Smile.
Mesaj06.05.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani Aslında eskiden yararlanabilecek bilgiler vardı,fakat düzenleme nedeniyle hepsini silmiştim sonrada düzeltmemiştim.googleda arasan çıkmaz ama hit alıyor ne iştir anlamadım? Smile.
Mesaj07.05.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sahte hit cekiyosundur belli oluor ztn Cool
Mesaj07.05.2010, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kulandığın site kodları tasarımda da veya başka bri kodda bu sayaçı yüksek sahtekarlık işte kod yazılmıuş dır ama senin bilmediğni belli

Belkide bs de hata vardır .[ama sanmıyorum şimdiye kdar ilk defa gördüm senin gibi itiriz eedeni Very Happy]
Mesaj07.05.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya da arkadaşımın dedği gibi...

buluttimes yazmış:
sahte hit cekiyosundur belli oluor ztn Cool

Mesaj07.05.2010, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayaca baktığımızda ziyaretçi sayısı ve klik sayısı nerdeyse eşit.
Siz veya başka bir kişi yüksek hit alan bir siteye iframe kodu koyarak hit almışsınızdır. Veya yönlendirme kodu ile...

Mesaj07.05.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
Sayaca baktığımızda ziyaretçi sayısı ve klik sayısı nerdeyse eşit.
Siz veya başka bir kişi yüksek hit alan bir siteye iframe kodu koyarak hit almışsınızdır. Veya yönlendirme kodu ile...

dediğin de olabilir +

google ' den gelen kişi sayfa'yı silik gördüyse çıkabilir buda klikte artışta bulundurmaz belki Wink

[url=http://www.fbmlsayfakodu.tr.gg]Facebook Destek ve Fb
Mesaj10.05.2010, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi sayacını arttıran sahte kod olsa herkez yapardı,ayrıca ben sitenin bütün kodlarını editlemiştim.Başka bir siteden iframe kodunu koyduğuum hatırlamıyorum.Ama çoğunlukla yabancılar giriyor siteye,ZİYARETÇİ DEFTERİ'ne bakarsanız anlarsanız.Ben daha başka bir sitenin bu kadar kalın bir deftere sahip olduğunuda görmedim. Smile.
Mesaj10.05.2010, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlkode yazmış:
Ziyaretçi sayacını arttıran sahte kod olsa herkez yapardı,ayrıca ben sitenin bütün kodlarını editlemiştim.Başka bir siteden iframe kodunu koyduğuum hatırlamıyorum.Ama çoğunlukla yabancılar giriyor siteye,ZİYARETÇİ DEFTERİ'ne bakarsanız anlarsanız.Ben daha başka bir sitenin bu kadar kalın bir deftere sahip olduğunuda görmedim. Smile.

Sana Ne Kadar Böyle Yüksek Hit Aldığını Anlatim;
Arrow http://community.thoughtworks.com/pages/home
Böyle Bir Site Var.O Siteye Üye Olduğun Zaman Sitene Botlar Girip Sitende Kalıcı Ziyaretçiymiş Gibi Giriyorr.

ASlında O Kalıcı Ziyaretçi Değil.Sadece Sistemin Botları
Bak Dene :Sitene Giriş İçin Bir İntro Gibi Bişey Ekle.Bu İntroya Da Devam Butonu Koy.Botlar Devam Butonuna Tıklayamadığından Sitendeki Ziyaretçi Sayacıda Eksilecek.

Bir Zamanlar Bende Üyeydim Bu Sİteye.Naısl Üye Olduğumu Bilmiyorum Ama Dediğim Gibi Çalışan Bir Sİstemleri Var.
Zaten Senin Ziyaretçi Sayacınada Bakarsan Çoğunlukla Yorum Yazanlar;
http://community.thoughtworks.com/pages/home
Bu Sitedekiler.
Önceki mesajları göster: