Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.05.2010, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Yeniyim bi baksanız?

1.Bu verilen kodları nereye yazıcaz? Rolling Eyes ilk önce onu sormak istiyorum.
*************************************************************************************
2.kodlar yani şu sayaç kodları iddaa kodları mp3 kodları gibi kodları yazınca ne oluyo örnek olarak bi site gösterseniz Rolling Eyes
************************************************************************************
3.benim sitemde olmasını istediklerim:sayaç , video ekleme ,müzik dinletme bunları nasıl yaparım.
********************************************************************************
4.son olarak ben sitemi hit kazanması için ne yapmam gerekir?
örn olarak arama motorunda yazınca sitem çıkmıyor bunu bi söylerseniz sevinirim
[color=blue]*************************************************************************************

Lütfen cevapları açıklayacı olsun

Şimdiden teşekkür ederim sağolun

Benim Siteme bir bakınisterseniz
http://mstfktrc.tr.gg/
Mesaj07.05.2010, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar Yeniyim bi baksanız?

mstfktrc yazmış:
1.Bu verilen kodları nereye yazıcaz? Rolling Eyes ilk önce onu sormak istiyorum.
*************************************************************************************
2.kodlar yani şu sayaç kodları iddaa kodları mp3 kodları gibi kodları yazınca ne oluyo örnek olarak bi site gösterseniz Rolling Eyes
************************************************************************************
3.benim sitemde olmasını istediklerim:sayaç , video ekleme ,müzik dinletme bunları nasıl yaparım.
********************************************************************************
[color=blue]*************************************************************************************

1 : Eğer tasarım koduysa tasarım ayarları gelişmiş ayarlar bölümüne... Eğer normal kodsa her sayfanın başında kaynak butonu bulunur.. Oraya basıp kodu yapıştırırsanız kod işlev görür.. Wink

2-3 :Sayaç kodlarını htmlkod.tr.gg den bulabilirsin iddia kodu için googleden yardım al Wink

4 : Sitenin hit kazanması için güzel tasarım kullan.. İçeriğini çoğalt.. İçerik kendine ait olsun... Link takası yap.. Banner takası yap... İntro kullanma Wink
Mesaj07.05.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

1-) Kodları sayfaya eklemek istersen.

Sayfalarımı Değiştir > Yeni Sayfa Ekle > Kaynak > Kodu Ekle ve Kaydet

Eğer Tasarımına eklemek istiyorsan , Tasarım Ayarları > Gelişmiş Ayarlar > Herhangi bir alana ekle.

2-)Sayaç kodu , günlük ve toplam olarak sitenize giren ziyaretçileri gösterir.( Sayaçtan sayaca değişebilir ).

3-)Sitene sayaç eklemek istersen , Ekstralar > Ekstrayı Ekle > Forum imzası aktifleştir , daha sonra sana 2 adet kod verecek altdakini sitene istediğin bir yere ekle.Video eklemek için de birçok yöntem var fakat sen daha acemisin sanırım.Bunun için izlesene.com gibi video sitelerinde videoların altında bulunan embed kodunu kopyala.

4-)Sitenin hit kazanması için öcenlikle kaliteli ve özgün içerik sunmalısın , bunun yanında herkezin ilgisini çekebilecek bir içeriğe sahip olmalısın , siteni arama motorlarına eklemelisin... bunları çoğaltabiliriz , siteni Google'ye eklemek istersen birçok sitede bunun anlatımı var , benim sitemden de yararlanabilirsin Google hakkında birçok geniş anlatımım var.
Mesaj07.05.2010, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bence tasarımınıda değiştirmelisin , tasarımını İceblue olarak ayarlarsan daha kolay öğrenebilirsin.

İceblue için : Tasarım Ayarları > Temel Tasarım > Iceblue - Genel Çok sevilen > KAYDET
Mesaj07.05.2010, 13:27 (UTC)    

mstfktrc yazmış:

1-2- kodlar her sayfada bulunan kaynak butonuna yapıştırılır. tabi kodları bulcağın yerler için bişi söyleyemem reklam yasak. forumda bulabilirsin veya googleye yazıp bulabilirsin.

3- sayaç zaten Bedava sitemin sağladığı birşey, ekstralarda bulabilirsin. ayriyetten istiyosan onuda googleden taratabilirsin. video eklemek istiyosan herhangi bir video sitesinden bir videonun html kodu olur onu alıp sayfanın "kaynak" butonuna yapıştıracaksın.

4- siteni bu adresten ekleyebilirsin. " http://www.google.com.tr/addurl/ " tabi siteni eklemek yetmez. eğer içeriğin özgün yani sırf kendine ait olursa, pageranki yüksek sitelerle link takas yaparsan. tasarım da güzel olursa ziyaretçi kalıcılığı sağlar tabi. ama içeriğin kesinlikle kendine özgü olmalı. Exclamation Wink
Mesaj07.05.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden uzatılıyor ?
Mesaj07.05.2010, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

çoğumuzun önerisi aynı sanırım, yani kısacası bu önerileri uygula sorun kalmaz. tabi bunlar kabaca anlatımı. kısa kısa anlatmak çok uzun sürer. sen üzerinde durdukca anlarsın bu site işlerini. Wink
Mesaj07.05.2010, 13:36 (UTC)    

sağolun çok teşekkür ederim
Önceki mesajları göster: