Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.05.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu: - O an | ntv

Filistin'de Ramallah'taki Yahudi yerleşim yerleri de boşaltıldı. Yerleşimciler, son binanın yıkılması sırasında güvenlik güçlerine direndi.
Bu da o direniş sırasında elde edilmiş 'o' anlardan biri...
Koca bir polis taburu tek bir kişiye yükleniyor.
'O' anda genç kız, tek başına direniyormuş gibi görünüyor.
Etrafta başka bir direnişçi yok.
Zaten asıl hedefler o ötedeki dumanı tüten yapılar.
Bu nedenle bir akıl dışılık sözkonusu.
Bu insanlar, İsrail'in geçmişteki politikası uyarınca hiç hakları olmadığı halde bu yerlere yerleşmeye teşvik edildi.
Sonra da uluslararası politik baskı sonucu yine İsrail Hükümeti'nin girişimi ve yargı kararıyla çıkarıldılar.
Hasılı sadece 'o' an değil 'o' anın geçmişinde yatan hikaye de akıl dışı...

Kaynak : http://oanfotograflari-ntv.blogspot.com/

Mesaj14.05.2010, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: - O an | ntv

fbmlkodsitesi yazmış:
Filistin'de Ramallah'taki Yahudi yerleşim yerleri de boşaltıldı. Yerleşimciler, son binanın yıkılması sırasında güvenlik güçlerine direndi.
Bu da o direniş sırasında elde edilmiş 'o' anlardan biri...
Koca bir polis taburu tek bir kişiye yükleniyor.
'O' anda genç kız, tek başına direniyormuş gibi görünüyor.
Etrafta başka bir direnişçi yok.
Zaten asıl hedefler o ötedeki dumanı tüten yapılar.
Bu nedenle bir akıl dışılık sözkonusu.
Bu insanlar, İsrail'in geçmişteki politikası uyarınca hiç hakları olmadığı halde bu yerlere yerleşmeye teşvik edildi.
Sonra da uluslararası politik baskı sonucu yine İsrail Hükümeti'nin girişimi ve yargı kararıyla çıkarıldılar.
Hasılı sadece 'o' an değil 'o' anın geçmişinde yatan hikaye de akıl dışı...

Kaynak : http://oanfotograflari-ntv.blogspot.com/

valla bi şey diyemicem . çünkü elimizden hiçbişey gelmiyor ve bu bizi çileden çıkarıyor . şu anda en azından yapmamız gereken israil mallarını almamak ve filistine yardım gönderen çeşitli kuruluşları desteklemek ...
Mesaj14.05.2010, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kız yahudi değilmi arkadaşım bırakın ALLAH aşkına, yatacak yerleri yok onların ev edinmeleri normalmi sizce...
Son yahudiyide arkasına saklandığı kaya ihbar edecek ve öldürülecek bunların sonu budur, filistinlilere bir şey demiyorum onlarda ayrı bir bela salak millet, kendi topraklarını bile bile sattılar sonrada dönüp bize yalvarıyorlar, o topraklardan aldıkları paraları yediler içtiler oda yetmezmiş gibi osmanlı askerlerini arkadan vurdular çölde aç ve susuz öldü bizim askerlerimiz sırf onların yüzünden binlerce osmanlı askeri kör oldu
diyecek başka bir şeyim yok.
Not:
Bana cevap yazacaklar için
Bu bölgenin geçmişini araştırın bu iki halkın sonra bana cevap yazın

Hv.Svn. Kd. Er
Önceki mesajları göster: