Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2010, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense

Slm Size google adsense hakkında bisi soracam simdi kayıt olurken alacaklı adı diyor ya onu kayıt olduktan sonra değiştirebilirmiyiz.lütfen bana biraz anlatırmısınız Question
Mesaj18.05.2010, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baska Bi Sorum Daha Vardı Simdi Sitemde Hepsiburada.com Reklamı Var Google Onaylarmı Sitemi ?
Mesaj18.05.2010, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayal-koprusu yazmış:
Baska Bi Sorum Daha Vardı Simdi Sitemde Hepsiburada.com Reklamı Var Google Onaylarmı Sitemi ?

Onaylamaz Bence.Onaylasa Bile Farkettiğinde Para Kazanmanızı Engeller Benim Böyle 11$ Kaynadı.
Mesaj18.05.2010, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google Adsense

hayal-koprusu yazmış:
Slm Size google adsense hakkında bisi soracam simdi kayıt olurken alacaklı adı diyor ya onu kayıt olduktan sonra değiştirebilirmiyiz.lütfen bana biraz anlatırmısınız Question

Alacaklı Adı:Yani Bankada Hesap Açan Kişinin Adı Demek
Mesaj21.05.2010, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ben bedava sitemi 2007'den beri kullanmakta olan bir kullanıcıyım.. Ve google ADsense bnim sitemi onayladı ve para bile aldım 100 dolar.. Fakat sonrada hesabı dondurdurlar ne kadar itiraz etsemde.. Artık bedava sitelere pek fazla reklam vermiyorlar.Tekrar tekrar İstedim fakat vermiyorlar.. Aşamalardan bahsedersek Normal olarak üye oluyorsun zaten ilk başta hesap vermene gerek yok. Hesap verdiğinde ise senin olduğuna inanmaları için küçük bir miktar para yatırıyorlar ve o parayı sen bildiriyorsun ve onaylanıyor hesabın.. Adresin ve senin olduğuna inanmaları içinde bir zarfla pin gönderiyorlar pindeki numaraları giriyorsun sen olduğunu kanılıyorsun.... Ve sonra paranı alıyorsun sağlıcakla kalın...