Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2010, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: ..::Colanın 60 dk.da vücüdumuza yaptıkları::..

1. İlk 10 dakikada: Kanınıza hemen 10 çay kaşığı kadar şeker girer. Bu normal günlük dozun 100 katı kadardır. Bulantınızın olmamasının nedeni içinde bulunan fosforik asiddir.

Colanın 60 dk.da vücüdumuza yaptıkları

2. İlk 20 dakikada: Kan şekeriniz aşırı şekilde yükselir. Bunun sonucu pankreasınızda aşırı derecede insülin salgılanır ve kan şekerinin fazlası karaciğerde yağ olarak depolanmaya başlar.

Colanın 60 dk.da vücüdumuza yaptıkları

3. 40 dakika içinde: Kafeinin tamamı dolaşıma girmiş olur. Kan basıncı yükselir, karaciğerden daha fazla şeker yapılarak kana geçer ve kan şekeri tekrar yükselir.
4. 45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir.)
5. 60 dakika içinde: Ani açlık hissi oluşur.
6. Tekrar kolaya ve tatlılara saldırısınız.
7. Bu kısır döngü devam ettiği süre karaciğer ve göbek yağlanması artar, vücudun tüm hücrelerinde LEPTİN ve İNSÜLİN DİRENCİ gelişir.
8. Şişmanlık hastalığını başlatmıştır ve bütün dejeneratif hastalıkların nedenidir.
Mesaj27.05.2010, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşımın İçin Teşekkürler ..

@Webmaxer ..

Çok Güzel Paylaşımlar Yapıyorsun ...

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj27.05.2010, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eline Sağlık Kardeş Paylaşımın İçin Teşekkürler ..
Mesaj27.05.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kan basıncı yükselir, karaciğerden daha fazla şeker yapılarak kana geçer ve kan şekeri tekrar yükselir Kan şekeri düşenlere bire bir
45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir) Ne güzel. Mutlu olmak iyidir
60 dakika içinde: Ani açlık hissi oluşur. Zayıf olanlar için birebir
Tekrar kolaya ve tatlılara saldırısınız. İştahsız olanlar için birebir
Şişmanlık hastalığını başlatmıştır ve bütün dejeneratif hastalıkların nedenidir. Yine zayıf olanlar için birebir
Mesaj28.05.2010, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yougars yazmış:
Bidaha içermiyim ben kolayı ! dediğim çok anlar oldu ama her seferinde afiyetle içiyorum ! Kötü yanıda bı ya zaten..İnsanda baiğımlılık yapıyo !
Mesaj28.05.2010, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAS BAGIMLI OLDUK BIRAKAMIYORUZ
Mesaj29.05.2010, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bırakın ben hiç sevmem kolayı Mr. Green
Mesaj29.05.2010, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Colasuz Olmaz Mr. Green

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj29.05.2010, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir paylaşım yapacam kolanın yanından geçemyeceksiniz biraz bekleyin...
Mesaj01.06.2010, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
yougars yazmış:
Bidaha içermiyim ben kolayı ! dediğim çok anlar oldu ama her seferinde afiyetle içiyorum ! Kötü yanıda bı ya zaten..İnsanda baiğımlılık yapıyo !

Ya evet,bende de hep öyle oluyor.Bir daha içmem diyorum sonra gördüm mü dayanamıyorum buz gibi yaz günlerinde iyi gidio Very Happy
Ama gerçekten çok kötü yan etkileri var.Kolayı bırakmak irade meselesi... Rolling Eyes
Önceki mesajları göster: