Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2010, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgisayar Virüsü İnsana Bulaştı !

Reading Üniversitesi'nde görevini sürdüren İngiliz bilim adamı Mark Gasson, maksatlı olarak çipe virüs bulaştırdıktan sonra bu çipi eline yerleştirdi. İşin daha da ilginci ise Gasson'ın, virüs bulaşan bu çipteki virüsü daha sonra kendi bilgisayarına da bulaştırmayı başarmış olması...

Gasson'un bu araştırmayı yapmasındaki amaç ise kalp pili gibi gelişmiş tıbbi cihazların daha da yaygın olarak kullanıcılağı yakın gelecekte insanları bekleyen büyük tehlikeyi gözler önüne sermek...

Gasson'un eline yerleştirilen bu özel çip, aslında anahtar veya kart kullanmaksızın Gasson'un özel güvenlik sistemleriyle donatılmış kapılardan geçmesine ve cep telefonunu kullanabilmesine olanak sağlıyor. Bu virüs deneyinin ardından Gasson, bu tip vücuda yerleştirilen teknolojik cihazların faydalarının yanında riski de beraberinde getirdiğini savunurken, kalp pili gibi insanlar için hayati bir önem arzeden cihazların siber saldırılara maruz kalabileceğine ve virüslerin bu cihazlardan diğerlerine sıçrayabileceğine dikkat çekti.

Haber : nazimca-toplist.tr.gg
Mesaj31.05.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç Confused

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj31.05.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Program yükleyin veya insana format atın olmassa artık virüs bulaşmış Mr. Green Mr. Green
Mesaj31.05.2010, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaxer yazmış:
Program yükleyin veya insana format atın olmassa artık virüs bulaşmış Mr. Green Mr. Green

Aynen Mr. Green

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj31.05.2010, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Haber Dogrumu Bilmiyorum Bende Biryerde Gördüm Çaldım Mr. Green
Mesaj31.05.2010, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: :D

haklısın format atılması lazım Very Happy
Mesaj31.05.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç Neutral