Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2007, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR SİTE GÜZEL AMA RADYO ÇOK SÜPER

Arkadaşalar sitem güzel ama sitemdeki radyo kimsede yok inanın bu siteye sadece bu radyoyu dinlemek için bile girebilirsiniz. bence bu radyoyu biraz dinleyin bana hak verceksiniz bir 15 dakikka koltugnuza yaslanın ve dinleyin...

radyo konyada yerel olarak yayınlanmaktadır ama bence türkiye çapında yayın yapan diger radyolardan daha süperdir.Radyo hem türkçe hem yabancı en hit şarkıları yayınlamaktadır..

not: bu radyo ile hiçbir baglantım yoktur sadece çok sevdigim için sizinde dinlemenizi istedim....

radyonun ismi:RADYO ÜNİVERSİTE

yorum ve önerilerinizi bekliyorum...

sitem www.net-muratt.tr.gg
Mesaj11.09.2007, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu: hala merektayım

arkadaşlar hala meraktayım site hakkındada olabilir ama radyonun yayını nasıl yorum eger varsa önerileriniz...
Mesaj11.09.2007, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu: emeğine sağlık

kardeş emeğine sağlık.siten güzel.. radyo hakkında yorum istemişsin ama ben bu yorumu yapmayayım çünkü sadece damarda uzmanımSmile beklerim senide www.kerimdj.tr.gg
Mesaj12.09.2007, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende Beklerım..
http://mtekcan1905.tr.gg
Mesaj12.09.2007, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim hala radyo hakkında yorum bekliyorum ayrıca tüm sitelere elimden geldigince bakıyorum....
Mesaj14.09.2007, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya 48 kişi bakmış radyo hakkında yorum yok neyse siteyi dahada ilerletip tekrar karşınıza çıkarım ayrıca yeni kodlar bulursam burda sizinle paylaşcam bunlar farklı kodlar olcak....

bence site içerisinde gereksiz mesajlara gerek yok ne istiyorsanız bir arama yapın ve gördüm ki aynı kodu 50 kişi paylaşıyor önce aratalım yoksa öyle paylaşalım haksızmıyım...
Mesaj14.09.2007, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sitene radyo kodu istiyorsan sana 25 tane radyonun html kodunu verebilirim. Bu benim sitemin radyo sayfası kesinlikle incele derim... http://ssclubers.tr.gg/Radyo-Dinle.htm
Mesaj14.09.2007, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederimde benim zaten radyom var hemde bu radyo burda kimsede yok bence bir bak farkı anlayacaksın ama öyle bakıp geçme biraz dinle........
Mesaj14.09.2007, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben senin radyoyu dinledim arkadaşım sen benim sayfaya biş bak istersen kesinlikle ilgini çekecek 25 tane radyo hiçbiryerde hiçbir şekilde bulamayacağın kodlar var elimde ben bi incele derim.
http://ssclubers.tr.gg/Radyo-Dinle.htm
Mesaj14.09.2007, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay be msn yi geçti burası hemen cevaplar tamam arkadaşım bir bakayım senin hatırın için ayrıca baksamda vazgeçmem ben radyo üniversiteden nedeni belli türkiyede yayın yapan birçok radyo beni tatmin etmiyor ama bu radyo hem yabancı hemde türkçe en hit parçaları yayınlaması özellikle sabah işe giderken dinlemek mükemmel malasef sen netten dinleyebiliyorsun bu radyo yerel yayın yapmakta selçuk üniversitesinin radyosu....
Önceki mesajları göster: