Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS EKSTRA KUTU İÇERİĞİ

Arkadaşlar ben üye girşi sayfası haricinde bir kutucuk halinde sunmak istiyorum mesela ana sayfada.Tasarımda ekstra kutucuğu üye girşi yapıyorum oluyo.Ama bu her sayfa için oluyor ben sadece ana sayfada veya benim belirlediğim bir köşede görünmesini istiyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir?
Mesaj03.06.2010, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfaları felan etkinleştir. Sonra site-araclari gibi sitelerden bir form oluştur. sayfanda istediğin yere ekle. loginlere kullanıcıları oluştur vs...
Mesaj07.06.2010, 05:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bildiğim Sağ kutu her sayfada görünür. onu engellemenın bır yolu yok. Diye biliyorum....
Mesaj07.06.2010, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım aşşağıdaki kodu ana sayfanın güzel bi yerine yapıştır Bu ziyaretçilerin giriş yeri heralde sende bunu istemiştin ... (Ekstra kutuların İçine değil mesela Sayfalarımı değiştir ==> Ana Sayfa==> Kaynak===>En başa Yapıştır göreceksin ne olduğunu...

Kod:

<center><form action="-Ue-ye-Giri%26%23351;i.htm" method="POST">
                 <table><tbody><tr><td>Kullanıcı adı:</td><td><input name="logindata[name]" value="" type="text"></td></tr>
<tr><td>Şifre:</td><td><input name="logindata[kennwort]" value="" type="PASSWORD"></td></tr>
</tbody></table>
<input name="mode" value="1" type="hidden">
<input name="checklogin" value="1" type="hidden">
<input name="logindata[checklogin]" value="1" type="hidden">
<input value="Giriş" type="submit">

</form></center>            </div>
Önceki mesajları göster: