Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.06.2010, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS sayfa şablonu nasıldı ? Acil Yardım !..

Merhaba arkadaşlar, ben siteme CSS tasarımı ekledim. Hani bu tasarımın altı, üstü ve ortasına gelen kodlar varya onlarıda yerlerine ekledim ve tasarım oldu. Ancak bu sayfa tasarımlarını nasıl yapıyorduk, kafam karıştı. Her sayfaya ayrı ayrı bu CSS kodunu eklemek gerekiyormu yoksa sayfaları düzenlediğimizde o tasarımın içinde gözükürmü? Lütfen acil bi yardım. Şimdiden tşk.
Mesaj07.06.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfa İsimlerini Tek Tek Eklemek Gerekiyor ekledikten Sonra Link Veremeniz Gerekiyor ki Sayfaya Gitsin.
Mesaj07.06.2010, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezginportal yazmış:
Sayfa İsimlerini Tek Tek Eklemek Gerekiyor ekledikten Sonra Link Veremeniz Gerekiyor ki Sayfaya Gitsin.

ben tam anlatamadım galiba, ben şunu demek istiyorum hani CSS tasarım kodlarını gelişmiş ayarlardan tasarım kısımına ekledik ve sitenin ana şablonunu oluşturdukya, sonra bu sayfaları oluşturmaya başlarken oluşturduğumuz sayfaların içerinine bu tasarım kısmına eklediğimiz CSS kodlarını eklemeye gerek varmı? yoksa sayfalara o CSS kodlarını eklemeden başlık falan yazarak sayfaları düzenleyebilirmiyiz ?
Mesaj07.06.2010, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Ayarlarına Css Kodunu Ekledikten Sonra Sayfalara Css Kodu Eklemenize Gerek Yokdur.
Mesaj07.06.2010, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayal-koprusu yazmış:
Tasarım Ayarlarına Css Kodunu Ekledikten Sonra Sayfalara Css Kodu Eklemenize Gerek Yokdur.

tşk.
Mesaj10.06.2010, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun çözüldü arkadaşlar, hepinize herşey için çok tşk. ederim ,,
Önceki mesajları göster: