Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2010, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme otomatik üyelik sistemi nasıl kurabilirim?

arkadaşlar ben bir dite kurdum ama bu sitenin üyelik platformu manuel olarak çalışıyo yani ziyaretçi bana istediği ID ve ŞİFREyi yolluyor bende ona göre yeni üyelik açıyorum bunu nasıl otomatik hale getirebilirim?
Mesaj08.06.2010, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme otomatik üyelik sistemi nasıl kurabilirim?

trpcgames yazmış:
arkadaşlar ben bir dite kurdum ama bu sitenin üyelik platformu manuel olarak çalışıyo yani ziyaretçi bana istediği ID ve ŞİFREyi yolluyor bende ona göre yeni üyelik açıyorum bunu nasıl otomatik hale getirebilirim?

Bildiğim kadarıyla html ile bu olay gerçekleşmiyor.asp ve java bilmek gerekli .biraz araştırmıştım zamanında ama olmadı :S ama ekstralar bölümünde forum var ordan düzenleyebilirsin belki Mr. Green
Mesaj25.06.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık Bedava-Sitem ekstraları hakkında sorular dır..
Mesaj05.07.2010, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana mesaj atın birinden yardım aldım sadece şifre ve kullanıcı adı soruyo ama otomatik aktif oluyor
Mesaj10.02.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Bendede manuel oluyo nasıl yapacam

antitdm
bize de söylesene nasıl yaptığını
Mesaj10.02.2011, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar otomotik üyelik yardımı için sitemizle irtibata geciniz yöntemi msn adreslerinize gönderilecektir
Mesaj11.02.2011, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Jotform adlı siteye giderek kurabilirsin googleye jotform yaz. Tabi Saklı Sayfalarıda Aktive Etmen Lazım
Mesaj11.02.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimerkezi06 yazmış:
Jotform adlı siteye giderek kurabilirsin googleye jotform yaz. Tabi Saklı Sayfalarıda Aktive Etmen Lazım

Onu bizde biliyoruz. Arkadaş otomatik aktif etmeyi sormuş
Mesaj16.02.2011, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu: =(=(

ben siteme nasıl üyelik ekleyebilirim lütfenyardım edinyalnız ben bazen dediklerinizden anlamıyorum..Bi arkadaş anlatmıştı siteye girince bişey çıkarmış ona bascakmışım yalnız bana öyle bir şey çıkmadı ne yapmalıyım???
Mesaj05.09.2011, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: lanet gitsin verceginiz cevaba

admin vaarmı yokmu çözümü ugrastırmayın milleti..
Mesaj17.10.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme otomatik üyelik sistemi nasıl kurabilirim?

HTML'de Yapamazsınız Anca PHP -ASP Vb Dillerde Olan Sitelerde Yapabilirsiniz Sad

Şöle Düşünün PHP Aspye Mesaj Atınca Sana Geri dönülebiliyo Htmlde yolladın Cevap Veremiyo Oyuzden Uyelik yaptıramazsınız Sad Bende çok araştırdım ama yok

Bunu Birtane Kişi Varmış Tek O yapmış Anladığım Kadarı İle İframe İle Başka Siteye Yönlendirip Yapıyo Shocked Sitesini Kapatmış Very Happy
Mesaj17.10.2011, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar bunu yapa bilmeniz için bildiğim 2 yöntem var

1.bu üyelik sistemlerini veren bazı siteler var

2.ftp destekli bir hosta üyelik sistemini yapıp yüklersiniz sonra iframe ile sitenize eklersiniz
Mesaj17.10.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitearaçlari.com du galiba ordan yapabiliyorsun otomatik üyeliği