Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Browser farklılığı..

Merhabalar ,
bu sorun ile başedemedim sizlerden yardım rica ediyorum.

1Google Chrome kullanıyorum edit bölümüne klavye sanki yokmuş gibi hiç bir tuş geçerli olmuyor İE8 yükledim tüm tasarım ayarlarını oradan yapıyorum.
Klavye neden etkisiz??
2-İE8 de kullanılmayan tüm kodlar Google Chromede kullanılıyor.
3-İE8 ile sitemi açtığım zaman Otomatik olarak (x)reklam sitesi geliyor bunu kaldırmak mümkünmü ?

Bu sorunları çözemiyorum ..Yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunarım..

Link verdiğim tüm kodlar her iki tarayıcıda farklı görünüyor ne yapacağımı şaşırdım..
sayfanın sol yanı ve tabanındaki butonlar sadece Google Chromede aktif..
Her iki tarayıcıda nasıl çalışacak.(.Firefox denemedim )

Teşekkürler..
Mesaj10.06.2010, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ie7 kullanıyorum.Bir sorun göremedim.ie 8 dede olacağını zannetmiyorum.Heralde senin bilgisayarında bir sorun var.Başka bir bilgisayardan sitene gir.
Mesaj10.06.2010, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla firefox un son sürümünü kullanıyorum beyler süper ie lar genelde kaasıyor diye biliyorum ama firefo ve onun bir özel eklentisi sayesinde kasmıyor ve güzel tavsite ederim
Mesaj10.06.2010, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende firefox kullanıyodum.Formatlayınca İE denedim gerçekten çok yavaş.Benim ki heralde İE 7.
Mesaj10.06.2010, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkforumonline yazmış:
Ben ie7 kullanıyorum.Bir sorun göremedim.ie 8 dede olacağını zannetmiyorum.Heralde senin bilgisayarında bir sorun var.Başka bir bilgisayardan sitene gir.

Ben İE 8 kurulu olduğu için İE7 ye geri dönüş yapamayacağım..

Siteme girdiğim zaman sol köşedeki ve footer ( sayfa tabanındaki) Link eklentilerinin çalışmadığını, tıkladığım zaman 404 hatası verdiğini görüyorum..Google Chrome de bu sorun yok ..kodların her tarayıcıda aynı olması gerekmiyormu? ayrıca googleden site editine girdiğim zaman klavye etkisiz kalıyor tıpkı Numlock tuşunun kapalı olması gibi..

Mesaj10.06.2010, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı tarayıcılar kodları okumaz
yada değişik gösterir.
Mesaj10.06.2010, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi de bu site hangi tarayıcı ile uyumlu bunu bir anlayabilsem.?

İe de kullanılan GOOGLEChrome de kullanılmıyor G.chrome de kullanılan firefox da kullanılmıyor.. siteye geleceklere " bu site en iyi "X" tarayıcı ile görüntülenir diyebiliriz hiç olmazsa..

Bu kod bende var ama kesin emin olmadığım için yanlış bilgilendirmek istemiyorum..
Mesaj10.06.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İE bide firefox da çalışsın yeter.Ona göre optiminize et.En çok bunlar kullanılıyo.
Mesaj10.06.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkforumonline yazmış:
İE bide firefox da çalışsın yeter.Ona göre optiminize et.En çok bunlar kullanılıyo.

Nasıl olacak kod heryerde aynı..Eklediğim footer kod tıklanınca bu
" Hata 404 - Böyle bir sayfa yok!

Hata 404 - Böyle bir sayfa yok!

"
mesajı veriyor oysa Google Chrome de ise çalışıyor ..
Önceki mesajları göster: