Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2010, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: TIKLAYINCA AÇILAN MENÜ YARDIM??

iyi arkadaşarlar bir sorum olacaktıda bu hepsiburada.com a girince sol tarafta bilgisayar elektronik.vs menuler var onların uzerine gelince sağ tafarta bir menu açlılıyor ve içerisinde linkler ve resimler var bu tip bir şey yapılabilinirmi veya tıklayıncaaçılan!!
Mesaj20.06.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım HepsiBurada.com'un Hosting'i var.Ve O Onun Temasının Özellikleri.Sende Ona Benzer Bir Tema Yap.Sitene Koy Wink
Mesaj20.06.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim hosting lduğunu biliyoruz herhalde o temayıda sonuçda biri yapmış yapılabiliyor yani!! bende soruyorum işde nasıl yapılır o tarz şeyler ona benzer !
Mesaj21.06.2010, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hani yokmudur yaw bu hackerfriend vista tema yapmış orda başlat menusune tıklayınca bişeler çıkıyoo taz bişler istiyorum
Mesaj21.06.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım İstek Yasaklanmıştır Arkadaşım.

Ukala Ukala Konuşuyon Daha Kuralları Bilmiyon .

Mesaj21.06.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

fark ettiysen ben tasarım istemedim iyi oku başlıkları senin amacın ne anlamadım dikkat ediyorum da hep gereksiz gereksiz ya yorum yapıyosun yada gulup geçiyosun hit almak içinmi yapıyosun anlamadım!! ve tekrar söylüyorum sana sotum yazılanları tekrar oku bakiyim kesin fark edeceksin kimin ukala olduğunu!!Biz ne soruyoruz Sen ne cevap veriyosun boş yerli yersiz gereksiz yorumların var bi konuyla ilgili bilgin yoksa bişey yazma!!
Mesaj21.06.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://wibiya.com adresine gir.Oradaki toolbarda var menü.Senin istediğin gibi.
Mesaj21.06.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.06.2010, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sağolsında bunu istemedim bunu biliyorum zaten, örnekleme yaptım sadece yukarıda yani tam istediğim menuye tıklayınca hemen bir pencere çıkması hepsiburada.comdaki gibi baktıysanız eğer saol taraftaki menulerin uzerine gelince sağ tarafa doğru bir pencere açılıyo linkler resimler çıkıyor veya hackrefriend de sol alt taraf da vista başlat menusune tıklayınca bir pencere çıkıyor onun nasıl yapıldığını arıyorum aslında o tip birşey kendim yapacam wibiya öyle bişeyi yapmış ama hazır, bende aynı tip bişey kendim yapıcam menuye tıklayınca bir pencere çıkmasını yapabilsem guzel şeyler çıkıcak da onunla uğraşıyorum işde...
Önceki mesajları göster: