Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2010, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi tasarımızı Tr.GG. ye nasıl ekleriz?

Arkadaşlar kendi tasarladığım (banner,düğme ikonv.s.) sitemi tr.gg ye nasıl atabilirim? yani var olan kayıdı kullanmak istemiyorum... kendi bannerıı? kendi tasarırmımı atmak istiyorum... acilen yardımcı olabilirmisiniz?
Mesaj22.06.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Yaptığın tasarım mı?

Banner mı sadece?

Açıklarsan yarımdımcı olabilirim!.. Wink
Mesaj22.06.2010, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece banner değil şöyle anlatayım... dreamweawerde bir site hazırladım.. sonrada param olmadığı için hosting filan satın alamadım.. bu siteyle tanıştım ardından ölyece sitenin kendi hazır tasarımları var ama işimi görmüyor...
yani uzun lafın kısası tıpkı dream weaverde hazırladım siteyi teker teker flashla bannerla fotoğraflarla nasıl aktarabilirim??
Mesaj22.06.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Tasarımınızı aynı bir template gibi kodlarını kaydedin ve template ekler gibi tasarımın üzerine ve altına ekleyin bu konu hakkında bilginiz yok ise forumda css bölümünde bir araştırma yapabilirsiniz..
İyi eğlenceler...
Wink
Mesaj22.06.2010, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide kodları nereye yapıştırıcamı bir bilsem Very HappyVery Happy
Mesaj22.06.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Tasarımınızı aynı bir template gibi kodlarını kaydedin ve template ekler gibi tasarımın üzerine ve altına ekleyin bu konu hakkında bilginiz yok ise forumda css bölümünde bir araştırma yapabilirsiniz..
İyi eğlenceler...
Wink

iyide kodları nereye yapıştırıcamı bir bilsem Smile)
Mesaj22.06.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Yaptığın tasarım mı?

Banner mı sadece?

Açıklarsan yarımdımcı olabilirim!.. Wink

sadece banner değil şöyle anlatayım... dreamweawerde bir site hazırladım.. sonrada param olmadığı için hosting filan satın alamadım.. bu siteyle tanıştım ardından ölyece sitenin kendi hazır tasarımları var ama işimi görmüyor...
yani uzun lafın kısası tıpkı dream weaverde hazırladım siteyi teker teker flashla bannerla fotoğraflarla nasıl aktarabilirim??
Önceki mesajları göster: