Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Başkalarının sitesinde sayfa adım çıkmıyor

Yha eskiden sitelere yorum yazdığımda korsantip diye profil resmim ve otomatik korsantip yazardı ama şimdi kndi sitemde dahil olmak üzere yorum iletişim vb. yerlerde bnim istediğim bedava sitem üye olmayan için vermesi gereken bilgileri girmemi istiyor yardımcı olurmusnuz şimdiden teşkkürler
Mesaj24.06.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Onları Tabi İster.

Birde O Sırada Bedava-sitemde Online Değilsen Profilin Gözükmez.

Eğer Soruyu Tam Anladıysam İsim Filan İstiyor Onlardan Bahsediyorsun Değilmi.Onları İster Arkadaşım.Site Sahibinin Keyfi Bilir.İster Sorar İster Sormaz Wink

İnşallah Yardımcı Olmuşumdur .

Mesaj24.06.2010, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyr mesela bn kndi sitemde birisinin yorumuna krşılık verecem site adım çıkmıyor bn korsantip yazmak zorunda kalıyorum mesela siteme gir anasayfaya orda arzu diğe birsi yorum yazmış bnim profil gözükmüyor vede o sırada bedava sitem hesaım arkadan açıktı hatta şuanda gördüğünüz üzeri açık hala korsantip diğe yazmıyor bn onu ima etmeye çalışıyorum
Mesaj24.06.2010, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Msn dilini kullanmayalım.Türkçemize sahip çıkalım..
Sitenize Giriş yaptıysanız eğer site kendisi engellemiş olabilir..
Yani açarsak;
Kullanıcı profilini göster sekmesine işaretlemez kullanıcı adı e-posta vb. şeyleri doldurmanızı ister..
Eğer tüm tr.gg sitelerinde oluyorsa araştıracağım ve size ö.m ile bildireciğim..
Şimdi girmediğiniz bir tr.gg sitesine yorum veya ziyaretçi defterine yazı yazmayı deneyin..
Sonra buraya sonucu yazın.. Wink
Mesaj24.06.2010, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufun sitesine girdim iletişim blümüne girdim benden e mail isim vede başlık istiyor profilim hala görünmüyor
Mesaj24.06.2010, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek siteye girme...
Birçok gir...
Reklam kesinlikle değil benimkine gir bak bakalım.. Wink
Mesaj24.06.2010, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

seninkinede bakcaktım ama yorum yada iletişim bölümü göremedim
Mesaj24.06.2010, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ysnsn e girdim orada yazıyor ama hala bnim sitemde yusufun ve bilişim delisinde geçen gün çalışıyordu ama dünden itibaren nim ve bilişim delisinde yok
Mesaj24.06.2010, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba;
kusura balmayın geç cevap veriyorum neden se anlatımı bulmadım siteme yönlendirmek istemedim .
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=77153&postdays=0&postorder=asc&highlight=abron&start=30

bu sayfaya açtıgınız takdirde resimler gözükecek onları uygulayın sorununuz düzelir...

Mesaj24.06.2010, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler yaptım
Önceki mesajları göster: