Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2010, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu: nereye yazılıyor

arkadaşlar ben birkaç kod buldum kodlarlar nereye yazılıyor
Mesaj25.06.2010, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi sayfaya istiyorsan oraya ama tasarım kodları tasarım ayarları> gelişmiş ayarlar>tasarımın altındaki yazıya gir anlamadıysan söle özel msajla açayım konuyu
Mesaj25.06.2010, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamadım Embarassed
Mesaj25.06.2010, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

samuraj058 yazmış:
anlamadım Embarassed

Bulduğunuz kod mesela sitenizdeki sayfalardan örnek olarak ANA SAYFA' ya eklemek istiyorsunuz..Bunun için..

Sayfalarımı değiştir Arrow Ana Sayfa Arrow Kaynak butonu bas ve kodu yapıştır Arrow sonra Kaydet

işlemini uygulayınız.

Bulduğunuz kodu oraya değil de ; tasarim üstü ,tasarim alti gibi yerlere eklemek istiyorsanız

Tasarim ayarlari Arrow gelişmiş ayarlar Arrow kodu istediğin yere yapıştır Arrow ve kaydet..

işlemini uygulayınız..
Mesaj25.06.2010, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Smile
Mesaj25.06.2010, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
samuraj058 yazmış:
anlamadım Embarassed

Bulduğunuz kod mesela sitenizdeki sayfalardan örnek olarak ANA SAYFA' ya eklemek istiyorsunuz..Bunun için..

Sayfalarımı değiştir Arrow Ana Sayfa Arrow Kaynak butonu bas ve kodu yapıştır Arrow sonra Kaydet

işlemini uygulayınız.

Bulduğunuz kodu oraya değil de ; tasarim üstü ,tasarim alti gibi yerlere eklemek istiyorsanız

Tasarim ayarlari Arrow gelişmiş ayarlar Arrow kodu istediğin yere yapıştır Arrow ve kaydet..

işlemini uygulayınız..

kaynak butonu derken
Mesaj25.06.2010, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

samuraj058 yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
samuraj058 yazmış:
anlamadım Embarassed

işlemini uygulayınız.

işlemini uygulayınız..

kaynak butonu derken

Sayfalarımı Değiştir'den bir sayfaya geldiğiniz zaman o sayfaya kod eklemek için kaynak butonuna basmanız lazım..
Önceki mesajları göster: