Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: İletişim formu GÜVENLİK KODU

ARKADAŞLAR HERKEZ ŞİKAYETÇİ!
Şu iletişim formundan sonra gelen güvenlik kodu yüzünden kimse bana ne reklam verebılıyor ne mesaj ne şikayetlerını yollayabılıyor.. sureklı yanlıs dıorlar.. ulasan msn den ulsaıyo bana.. güvenlık kodunu kaldırmak ıstıyorum..
Mesaj25.06.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konunuz yanlış yerde bunu öneriler bölümüne açmalısın.
Mesaj26.06.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu yanlış yerde değil arkadaş sorun belirtmiş.
Soruna gelince onu kaldırabilirsiniz..
Mesaj26.06.2010, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Gİbi bir Form oluştur kardeşim. Detaylı bilgiyi Mesaj cekerek ala bilirsin.
Mesaj26.06.2010, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitemde üyelik sistemi biraz farklıdır. Biri sitene üye olmak isterse sen önce onaylıyorsn o kişi ondan sonra giriş yapabiliyor.

Bunu yapabilmek için :

www.turk.jotform.com sitesine girerek üye ol ve sonra kendine bi form oluştur.

Oluşturacagın form şöle olsn Örn:

Kullanıcı adı:
Şifre:
E-mail:

Bu şekilde bi form oluştrdktan sonra sitene yerleştir. Sitene gelen ziyaretçiler üye olmak için bu formu doldurduklarında sana mail gelecek.

Sitene giriş yap ordan Extraları degiştir / Saklı sayfalar extrasını degiştir tıkla. Ordan loginleri yönet de.. Maile gelen bilgileri buraya yaz ve ''ADD USER'' tıkla işlem tamamdır.

Bu anlattıgım sistem en iyi yöntemdir. İlk başta biraz karışık gelebilir ama www.turk.jotform.com sitesinden form oluşturmayı ögrendikten sonra herşey çok basit olacaktır.

Kolay gelsin..

Alıntıdır.!
Mesaj26.06.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz www.sitearaclari.com adresinden kendinize ait bir iletişim formu oluşturabilirsiniz..
Önceki mesajları göster: