Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2010, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Google'da sitem çıkmıyor.

Arkadaşlar sitemi google'a meta ile doğrulattım yani html dosya indirmedim neyse extra lardan meta tagleri açtım sonra adurl den sitemi ekledim ama sitem google çıkmıyor başka ne yapıcam?
Mesaj28.06.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.06.2010, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

inceledim ama anlayamadım ve ben site haritasını nereye eklicem
Mesaj28.06.2010, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladım Smile ama ben ordakilerin hepsini yapmıştımki beklememmi lazım
Mesaj28.06.2010, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin kalitesine göre beklemn lazım belki bi günde çıkar belki bir ay takma bunları kafana emin ol google ye çıkıncada pek bişey değişmiyo sadece siteni iyi güncelle zamanla yükseldiğini görürsün
Mesaj28.06.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol beklicez artık
Mesaj28.06.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

pwrlevel yazmış:
sağol beklicez artık

Bende de aynı sorun oldu ben 2 hafta bekledim.

Daha 5 sayfayı indexledi

Mesaj28.06.2010, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

sitekods yazmış:
pwrlevel yazmış:
sağol beklicez artık

Bende de aynı sorun oldu ben 2 hafta bekledim.

Daha 5 sayfayı indexledi

Güncel tut!.. Wink

Indexlenir merak etme!..
Mesaj28.06.2010, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Okadar Uğraştınız Ama Siteniz Google Arama Motorunda Çıkmadı Bide Bizim Yöntemleri Deneyin...

1.Google Yeni Hesap Açıp Ve Bir Kez Daha Kayıt Olun Bazen Birden Çok Siteyle Kayıt Olduğunuz Zaman Eklemeyebiliyor Yada Çok Geç Ekliyor...

2.Sitenizde Kesinlikle COMİC SANS MS Yazı Font'u Kullanmayın Kullanırsanız Eklenmez Yada Çok Geç Eklenir Thoma Yazı Font'unu Kullanmanızı Öneriyorum

3.Sitenizde Mümkün Olduğu Kadar Türkçe Karakter Kullanmayın ''ç, ı, ü, ğ, ö, ç, İ, Ğ, Ü, Ö, Ş, Ç '' Örn: ''ŞAFAK'' Yazmak Yerine ''SAFAK'' Yazmayı Tercih Edin Çünkü Arama
Motorunda Türkçe Karakter Fazla Kullanılmaz!

4.Siteniz Mümkün Olduğu Kadar Kendi İçeriğiniz Olsun Alıntı Yapmaktan Kaçının Herkezde Aynı Sizde Farklı Kulağa Hoş Geliyor Demi:D Sizde Farklı İçerikler Kullanın Kimsede Olmayan...

5.Alıntı Yapıcağımız Zaman Hangi Siteye Ait Olduğunu Kaynak Belirterek Yazalım Bu Size Asla Hit Kaybetmenize Neden Olmaz Aksine Hit Kazandıracaktır Bakın Şimdi Örneğin:Ben Google'Dan Bir İçerik Ekledim Altına Kaynak:google.com Şimdi Arama Motorunda Google Yazdığınız Zaman Çok Uzak Sayfalarda'da Olsa forum09.tr.gg Yazısını Göreceksiniz...

Bu Yazı Tamamen Şahsıma Aittir..
Mesaj28.06.2010, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:
Arkadaşlar Okadar Uğraştınız Ama Siteniz Google Arama Motorunda Çıkmadı Bide Bizim Yöntemleri Deneyin...

1.Google Yeni Hesap Açıp Ve Bir Kez Daha Kayıt Olun Bazen Birden Çok Siteyle Kayıt Olduğunuz Zaman Eklemeyebiliyor Yada Çok Geç Ekliyor...

2.Sitenizde Kesinlikle COMİC SANS MS Yazı Font'u Kullanmayın Kullanırsanız Eklenmez Yada Çok Geç Eklenir Thoma Yazı Font'unu Kullanmanızı Öneriyorum

3.Sitenizde Mümkün Olduğu Kadar Türkçe Karakter Kullanmayın ''ç, ı, ü, ğ, ö, ç, İ, Ğ, Ü, Ö, Ş, Ç '' Örn: ''ŞAFAK'' Yazmak Yerine ''SAFAK'' Yazmayı Tercih Edin Çünkü Arama
Motorunda Türkçe Karakter Fazla Kullanılmaz!

4.Siteniz Mümkün Olduğu Kadar Kendi İçeriğiniz Olsun Alıntı Yapmaktan Kaçının Herkezde Aynı Sizde Farklı Kulağa Hoş Geliyor Demi:D Sizde Farklı İçerikler Kullanın Kimsede Olmayan...

5.Alıntı Yapıcağımız Zaman Hangi Siteye Ait Olduğunu Kaynak Belirterek Yazalım Bu Size Asla Hit Kaybetmenize Neden Olmaz Aksine Hit Kazandıracaktır Bakın Şimdi Örneğin:Ben Google'Dan Bir İçerik Ekledim Altına Kaynak:google.com Şimdi Arama Motorunda Google Yazdığınız Zaman Çok Uzak Sayfalarda'da Olsa forum09.tr.gg Yazısını Göreceksiniz...

Bu Yazı Tamamen Şahsıma Aittir..

Sağolun, gerçekten el üstünde tutulmaya değer noktalar.

Mesaj28.06.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

1-2 gün beklemelisin hemen cıkmaz Wink
Mesaj28.06.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizde Sağolun
Önceki mesajları göster: