Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2010, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: WeP-KodLaRi.Tr.Gg Değerlendirin Sizce Neler Eksik ?

www.wep-kodlari.tr.gg tanıyan arkadaşlar için sizce içerikde azlık varmı neler eksik görüşleriniz benim için çok değerlidir teşekkürler.
Mesaj13.07.2010, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gayet düzenli içerik olarak bol tasarımı güzel bir site tasarım sizin olmadığı için 10/8
Mesaj13.07.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlaşılan benim gibi sade tasarımlardan hoşlanıyorsunuz o halde neden css tasarım ile uğraştınız bence mantıksız olmuş..Eklediğiniz tüm konuları sayfalarda düzenleme yaparak ziyaretçilere sunmak bence gereksiz bir çaba..Onun yerine IceBlue güzel sade bir tasarım yapsaydınız eklediğiniz tüm konular kategorilerinde otomatik çıkardı böylece zaman kaybı olmazdı ve daha iyi olurdu kanımca..

İslami ve İlmi Merkeziniz
Mesaj13.07.2010, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblue neden yapmıyorum çünkü Sayfa eklerken türkçe karakter kullanmamaya özen gösteriyorum örn ü,ı,İ,Ü bunun gibi karakterler sayfa linkini bozuyo ekledim konu arama motorlarında ii sıralara giremiyo bende i u karakterlerini kullanıyorum iceblue tasarımda u i linki bozmayan karakterler güzel durmuyo css tasarımda adlandırma yapıyorum sayfa linklerini doğru şekilde linkim de u İ fln kullanmadımdan arama motorlarında ii sıralarda yer alıyorum..

yeterli olmuştur heralde Rolling Eyes
Mesaj14.07.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ansiklopedika yazmış:
bence gayet düzenli içerik olarak bol tasarımı güzel bir site tasarım sizin olmadığı için 10/8

Katılmıyorum.10/10

Önemli olan tasarımı kendinin yapması iyi değil ve bu tasarım sitene çok iyi uyuyor.Hem hazır tasarımlar uzman kişiler tarafından yapılıyor..Kendi yaptığımızdan kat ve kat iyi.
Mesaj14.07.2010, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugsat yazmış:
Anlaşılan benim gibi sade tasarımlardan hoşlanıyorsunuz o halde neden css tasarım ile uğraştınız bence mantıksız olmuş..Eklediğiniz tüm konuları sayfalarda düzenleme yaparak ziyaretçilere sunmak bence gereksiz bir çaba..Onun yerine IceBlue güzel sade bir tasarım yapsaydınız eklediğiniz tüm konular kategorilerinde otomatik çıkardı böylece zaman kaybı olmazdı ve daha iyi olurdu kanımca..

Çok fazla karmaşa oluyor.Çünkü bir kod sitesinde ortalama 300-500 sayfa oluyor.
300-500 sayfanın altalta durduğunu düşünsene; ne karmaşa olurdu Wink Rolling Eyes Very Happy Smile
Mesaj14.07.2010, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet güzel cevaptı aynen css tasarım en kullanışlısı iceblue çok amatör geliyo birazda..
Mesaj15.07.2010, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence biraz daha içerik ekleyebilirsin
Mesaj15.07.2010, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım hazır 7/10
Mesaj15.07.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

free bence en iyisi Smile
Mesaj15.07.2010, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

6/10 güzel Wink