Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2010, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun Hakkında

Arkadaşalr ben oyun sitesi yaptım şimdi oyun kodlarını koyuncaoyunlar alt alta gözüküyor ben onları yanyana göstermek için ne yapmalıyım?Yeniyimde
Mesaj17.07.2010, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kodu ekleyin

<div align="center"><iframe name="oyunlar" title="oyunlar" allowtransparency="true" src="http://www.oyunim.com/" width=500 height=1270 scrolling=no frameborder=0 marginwidth=0 marginheight=0></iframe><br /><a href="http://www.oyunara.net/">oyunlar</a> <a href="http://www.oyunim.com/">oyunlar</a></div>
Mesaj17.07.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bunu istemiyorum normal kendim oyun koyduğumda yan yana olmasını istiyorum galiba yanlış anladın
Mesaj17.07.2010, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodları aralarında

boşluk bırakarak yanyana getirme imkanın var bu sana ve senin ayarlamana kalmış.
oyunlar arasında boşluk bırakmak için her oyunun kodundan sonra :

Kod:
<br>

kodunu kullanabilirsin!
Mesaj17.07.2010, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

maalesef olmuyor Sad
Mesaj17.07.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aklıma birşey daha geldi kodlarıyla uğraşmaya gerek yok hani kaynaktan görüntüleme yapıyorsun ya kodlar yerine oyunun önizlemesine bak yani kaynak butonuna kodları görüyorken bir kere bas ondan sonra düzenlemeye çalış. büyük ihtimal olacaktır! kodlarla uğraşmaya gerek yok yerlerini kaydır bitsin.
Mesaj17.07.2010, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten hacklenmiş gozkuyo tasarımına bakalımda ona göre bişeyler yaparız tabloya yerleştiririz oyunları ona göre bi ayar çekeriz
Mesaj17.07.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş
Kod:
 <br>
bir alt satıra geçirir boşluk bırakmaz
Kod:
 &nbsp;
kodu boşluk bırakır
Mesaj17.07.2010, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

mezagun yazmış:
siten hacklenmiş gozkuyo tasarımına bakalımda ona göre bişeyler yaparız tabloya yerleştiririz oyunları ona göre bi ayar çekeriz

bs'de hacklanme diye birşey yoktur bu arkadaşım sadece introsuna bu yazıyı kendi isteğiyle eklemiş ve sitesine giriliyor saçma sapan şeyler konuşmayalım gülmekten yerlere düştümSmile
Mesaj17.07.2010, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

biliyorum ben zaten hacklemişler demedimki hacklenmiş gozkuyor dedim ! Very Happy tasarımı gormek için söyledim adamın sorununu çözmek için kardeş
Mesaj17.07.2010, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten altta beyaz bişey var ona tıklarsanız gider kimsenin girmesini istemediğim içn öyle yaptım yapım aşamasında oldugu icin Wink
Mesaj17.07.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimsenin girmemesini istiyorsan intro yazısının arka plan renginide standart yapmalısın ki sen böyler yapsan bile ben sitene hemen girerim girmeninde yolu var mrk etme:) neyse konu dağıtmayalım sorunun çözülmedi mi?
Mesaj17.07.2010, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

çözülmedi Sad
Mesaj17.07.2010, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bak sen şimdi kodlara bak kodlarında bir oyunun kodu bittikten muhtemelen bir <br> kodu var onları sil birde öyle dene çünkü onların aşağıya inmesini sağlayan odur veya paragrafda olabilir <p> diye bişey varsa sil onları
Mesaj17.07.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sildim gene aynı gene aynı bi yetkili cvp versin
Önceki mesajları göster: