Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2010, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitelerimize Ne Oluyor? - Birileri Bizi Hackliyor !!!

Slm Arkadaşlar Birileri Tek Tek Sitelerimizi Hackliyor...
Çok Dikkatli Olun Sıradaki Kurban Siz Olabilirsiniz.
Bu Gün 2 Sitede Gördüm Siteler Hacklenmiş :S
Danger Doors Mudur Nedir Her Ne Haltsa İşte Böyle Bir Grup Oluşturmuşlar Önüne Gelen Siteyi Hackliyorlar.
Sakın Güvenmediğiniz İnsanlardan Kod Alıp Sitenize Koymayın Wink
Sanırım BS'de Xss Açığı Bulmuşlar Ve Cookilerinizi O Kodlarla Çalıp Daha Sonra Sitenizi Hackliyorlar. Ayrıca Sadece Sizin Siteniz Değil Sitenize Giren Diğer WebMasterlarında Hesaplarını Bu Yöntemle Çalıyorlar.
Bu Açık BS'den Kaldırılırsa Çok İyi Olur...

Allaha Şükür Benim Sitem Daha Hacklenmedi ama Diğer Sitelerde Görüyorum... :S
Mesaj23.07.2010, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitelerimize Ne Oluyor? - Birileri Bizi Hackliyor !!!

netskorlar yazmış:
Danger Doors Mudur Nedir Her Ne Haltsa İşte Böyle Bir Grup Oluşturmuşlar Önüne Gelen Siteyi Hackliyorlar.
Sanırım BS'de Xss Açığı Bulmuşlar Ve Cookilerinizi O Kodlarla Çalıp Daha Sonra Sitenizi Hackliyorlar. Ayrıca Sadece Sizin Siteniz Değil Sitenize Giren Diğer WebMasterlarında Hesaplarını Bu Yöntemle Çalıyorlar.

offf kaç kere daha söylememiz gerek anlayamıyorum bs'de hacklenme diye birşey yoktur!!!:@@ böyle boş konular açıyorsunuz okurken gülmekten sandelyeden düşüyorum.lütfen bir daha böyle saçmalıklar olmasın o arkadaşların siteleri hacklenmemiş!sadece intro koymuş ona bakılırsa bende sitemi bilişim mahkemesi kararıyla kapatılmış olarak gösterebiliyorum!konu burda kapansın lütfen böyle saçma konular açmayın!burası yardım bölümü...
Mesaj23.07.2010, 18:35 (UTC)    

x1oyun yazmış:
netskorlar yazmış:

offf kaç kere daha söylememiz gerek anlayamıyorum bs'de hacklenme diye birşey yoktur!!!:@@ böyle boş konular açıyorsunuz okurken gülmekten sandelyeden düşüyorum.lütfen bir daha böyle saçmalıklar olmasın o arkadaşların siteleri hacklenmemiş!sadece intro koymuş ona bakılırsa bende sitemi bilişim mahkemesi kararıyla kapatılmış olarak gösterebiliyorum!konu burda kapansın lütfen böyle saçma konular açmayın!burası yardım bölümü...

Bunada bir cevaq ver o zaman: http://tunaozates.tr.gg/
Diqer siteyi pulamadım 0nuda bulursam qoyarım Wink
Mesaj23.07.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hackerların tr.gg siteleriyle uğraşacağını sanmam, aynı zamanda bu arkadaşların hacker olduğunu da sanmam siteleri ücretsiz forum hizmeti verilen bir firmadan temin edilmiş. Hatta forumlarının altındaki "Suistimalı göstermek" yerine girerek siteyi şikayet edip kapattırabilirsiniz.
Mesaj23.07.2010, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

goofe yazmış:
Hackerların tr.gg siteleriyle uğraşacağını sanmam, aynı zamanda bu arkadaşların hacker olduğunu da sanmam siteleri ücretsiz forum hizmeti verilen bir firmadan temin edilmiş. Hatta forumlarının altındaki "Suistimalı göstermek" yerine girerek siteyi şikayet edip kapattırabilirsiniz.

bence hacq yapan herkiz hackerdır...
Mesaj23.07.2010, 18:43 (UTC)    

netskorlar yazmış:
x1oyun yazmış:
netskorlar yazmış:

off kardeşim tmm öyle hacklenmişler yakında seninkinide ahcklerler gönderdiğin siteye girdim gayet düzgün yönlendirme var böyle dandik şeyler için genel problemler bölümünü kirletme lütfen bak rica ediyorum lütfen uzatmayalım!

Bunada bir cevaq ver o zaman: http://tunaozates.tr.gg/
Diqer siteyi pulamadım 0nuda bulursam qoyarım Wink
Mesaj23.07.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır lamer'dır.
Mesaj23.07.2010, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

offf çok alıntı yapınca cevap yazamadım sanırım flood için çok özür dilerim açıklamayı yapmak zorundayım konuyu açan arkadaşım gönderdiğin sitede hiçbir sorun yok sadece yönlendirme var.böyle saçma şeyler için forumun genel problemler bölümünü kirletmeye gerek yok senden rica ediyorum konuyu uzatma!
Mesaj23.07.2010, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw ben sadece sizi uyarmak istedim. sizin yaptığınız şeye bak...
eğer beğenmediyseniz konuyu silin gitsin.....
yardım etmekte suç oldu : Evil or Very Mad
Mesaj23.07.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yazımı iyice okuyun..
Türkiye'nin en büyük 2 hacker sitesi
Bedava-Sitemde açık bulamamış..
Kendini Hacker duyuran densizler kendi sitelerine intro koyarlar veya başka adrese yönlendirirler..
Bi kere xss açığı .htm'de söz konusu olamaz sakın böyle haberlere inanmayın..

TR.GG Hacklenemez.Hackleyecek gelsin benim sitemi hacklesin. Wink
Mesaj23.07.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben size doğrusunu anlatmaya çalışmıştım, kırıldıysanız kusuruma bakmayınız. Bir tr.gg sitesini hackleyecek olsalar, bir yöneticininkini hacklerler. Bunlar hacker değil, kendileri site açıp hackledik diye kendilerini ve sizleri kandırmaktalar. Biz bunlara lamer diyoruz. İçiniz rahat olsun
Mesaj23.07.2010, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiçbir bedava-sitem' kullanıcısının hacklenmeyeceğini unutmayın.
Hiç bir kodla hacklemekte mümkün değildir.

Siz şifrenizi veriyor , yada bilgisayarınıza atılan her dosyayı alıyor iseniz şfireniz bir
şekilde karşı tarafın eline geçiyor olabilir.

KENDİNİ HACKER OLARAK GÖSTERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR SİTE AÇIP
AÇIP HACK İNDEXİ BASIYOR OLABİLİR !

Mesaj23.07.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbml-kodcum yazmış:
Hiçbir bedava-sitem' kullanıcısının hacklenmeyeceğini unutmayın.
Hiç bir kodla hacklemekte mümkün değildir.

Siz şifrenizi veriyor , yada bilgisayarınıza atılan her dosyayı alıyor iseniz şfireniz bir
şekilde karşı tarafın eline geçiyor olabilir.

KENDİNİ HACKER OLARAK GÖSTERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR SİTE AÇIP
AÇIP HACK İNDEXİ BASIYOR OLABİLİR !

iyi ki konu kapansın dedik şimdi sen konuştun adamda cevap yazıcak bu böyle böyle oluyor gidiyor yemin ederim hiç hoşlanmıyorum:@@@@
Mesaj23.07.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şifreni paylaşırsan tabiki Hacklenir.
Bir bilgisayar kullanıcısı,Hackerın ayağına gitmediği sürece,bir sorunla karşılaşmaz.

Eğer hala içinizde şüphe varsa,

support-tr(at)webme.com mail adresine mail atınız.

(at) yerine "@" kullanın.