Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2010, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: laptopda ısınma sorunu ??

benim laptopum çok ısınıyor ve kendi kendine kapanıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz . laptopa format attım ama çözum bulamadım fazla pc yide kasmıyorum anlamadım bi türlü bilgisayarın başlıca özelliklleri
asus f3series
1gb ram
2 ghz işlemci çift çekirdek
256mb ekran kartı
işletim sistemi windows kullanıyorum xp yi de denedim ondada aynı sorun var
Mesaj27.07.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Laptop Koruyucuları Var Pc Yazılımcılarda
Arrow Kulandıgım Sistem Kaçağa Düşmüş Kendı Kendıne Kapanıyor İse
Arrow Laptop Koruyucu Önerıyorum
Mesaj27.07.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öyle düşündüm windows 7 yakalandımı ne oldu anlamadım ama zannetmiyorum öyle birşey olacağını pc ısınınca kapanıyo ve xpde de aynısı oluyordu
Mesaj27.07.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Acer NoteBook Var bendede Isınma İllaki Hepsinde OLuyor Bunla Türk İşi Çözümler Bulabilirsin Misal Ben Yanlara 2 kİTAP koyardım yerle teması geçince kapanmıyor...
Mesaj28.07.2010, 02:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bu sorunu laptopu kandırma amaçıyla. Cöze bilirsiniz.
Yapmanız gereken fişte takılı kalsın
Laptopun pilini komple çıkartınız.
Tebrikler artık laptopunuz eskisi gibi ısınmıyor.. Razz

Kolay gelsin.. İyi forumlar diliyorum.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 28.07.2010 02:48:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2010, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepdinde ısınma oluyo onu herkez biliyoda bendeki pcyi açınca 5dk sonra pişmeye başlıyo anormallik var yani
Mesaj28.07.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

5 Dk sonra Pişmeye başlıyorsa tabiki anormallik var.. Wink

Yukarıdaki linkte dergimiz bulunmaktadır! Sizden dergimizi indirmenizi istiyoruz !
| İbrahim GÜN
Mesaj28.07.2010, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laptop'un Altına Bir Soğutucu alabilirsiniz. Bu sayede Fazla ısınmasını önler.. Wink
Mesaj28.07.2010, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Çözümde benim aklıma geldi fakat açtıktan 5 dakika sonra ısınmaası sencede anormal değil mi Question

Yukarıdaki linkte dergimiz bulunmaktadır! Sizden dergimizi indirmenizi istiyoruz !
| İbrahim GÜN
Mesaj28.07.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende onu diyorum ya 5dk sonra ısımaya başlıyo yani pcyi açınca fan hep hızlı çalışıyo normalde benim pc de fan sesini hiç duymazdım artık fan çok hızlı çalıştığından seside çok çıkıyo bi ara fanıda açtık belki tozlanmıştır temizleyelim dedik oda çözum olmadı soğutucu almayı bende düşünüyorum ama öncelikle farklı bir sorun varsa onu haletmeye çalışıyorum şimdi.Artık tahminimce herhalde ram 1gb olmasınında etkisi var ram mi yetmiyo nedir anlamadım! çünkü görev yöneticisinde performans bolumune gelince hiç bir program aççık olmasada ram 400mb uzeriinde bir kullanımı gozkuyor bu normalmidir bilmiyorum
Mesaj28.07.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

mezagun yazmış:
bende onu diyorum ya 5dk sonra ısımaya başlıyo yani pcyi açınca fan hep hızlı çalışıyo normalde benim pc de fan sesini hiç duymazdım artık fan çok hızlı çalıştığından seside çok çıkıyo bi ara fanıda açtık belki tozlanmıştır temizleyelim dedik oda çözum olmadı soğutucu almayı bende düşünüyorum ama öncelikle farklı bir sorun varsa onu haletmeye çalışıyorum şimdi.Artık tahminimce herhalde ram 1gb olmasınında etkisi var ram mi yetmiyo nedir anlamadım! çünkü görev yöneticisinde performans bolumune gelince hiç bir program aççık olmasada ram 400mb uzeriinde bir kullanımı gozkuyor bu normalmidir bilmiyorum

Servise Yollayın..
Mesaj28.07.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Servisin Önereceği Tek Şey Sogutucu
Artı Pc Acılıp Kapanıyor İse Yazılımın Kaçağa Düşmüştür Yapman Gereken Crack Cekmen Başka Imkanın Yok
Egerkı Sogutucu Bile Çaba Göstermıyorsa En İyi Servis Yİne
İyi Çalışmalr
Mesaj28.07.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani bende öyle düşününüyorum servisin yapacağı bişey yok zaten en fazla yapacağı şey format atar fan vs. belki temizler guvenipde gönderemem pc yi tutup hdd yi biçimlendirirler bişe yaparlar mahfolurum sonra
Mesaj28.07.2010, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Serviste başka şansınız yok bence..
Açıpta bakamazsınız heralde.. Razz Wink
Mesaj28.07.2010, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mezagun yazmış:
yani bende öyle düşününüyorum servisin yapacağı bişey yok zaten en fazla yapacağı şey format atar fan vs. belki temizler guvenipde gönderemem pc yi tutup hdd yi biçimlendirirler bişe yaparlar mahfolurum sonra

Dediğiniz gibi en fazla tozları temizlerler fakat o dediğiniz toz bir ısınmaya yol açar..
Yani akısaca tozlar sıcağı içerisinde ttuar ve dışarıya bırakmazlar.. Zaten şasa gibi sorunlarda tozlar yüzünden yaşanır aynı şekilde ses sorunlarıda..

Onun için servise gönderin ve orada bir güzel tozlarından arındırsınlar..
Wink
Önceki mesajları göster: