Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2010, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Coca Cola Hakkında Düşünceler ?

Bu konuya değinmemin en önemli unsuru '' Mavi Marmara '' gemisidir.O gemide olan biteni hepimiz biliyoruz ve bunların hepsini İSRAİL yaptı kaçtane türk öldü kaç tane müslüman.Niye bu olayı anlatıyorum çünkü herkezin bildiği bir gerçek var Coca Cola tamamen israile ait bir şirket... ve bu şirket kazandıklarının büyük bir kısmını savaşa-silaha yatırıyor.Olayı böylece ne güzel açtım Smile Ben 5- 6 sene önce coca cola bağımlısıydım bilirsiniz o zamanlar cola turka cıktı reklam falan içtik beğenmedik tabi nasıl olsa sizi bağımlı etmiş bir kere daha sonra mecburi olarak içtim ve alıştım şuan coca colaya ve birçok israil ürününe elimi sürmüyorum bunu hem ülkem için hem islam hemde kendim için yapıyorum ben 15 yaşındayım bunu ben anlayabildiysem ne mutlu bana anlayamayanlar düşünsün....
benim burda belki coca cola içmekten döndürebileceğim belki 1-2 kişi vardır olsun ben 1-2 nin sevabını öbür tarafta almaya razıyım

Eeee sizin düşünceleriniz...

Konu Başlığı Düzeltildi...
Bilgiliwebnet

En son cheatenginem tarafından 31.07.2010 18:54:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2010, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Coca Cola'nin sahibi Karinin %18,7'sini Israil Askerine verecegini aciklamisti 5-6 yil önce.

No Coca Drink Ayran diyorum Mr. Green
Mesaj31.07.2010, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: ben

Öylede olabilir,eğer ayran içmiyorsanız kola hastasıysanız bile coca cola hastalığından kurtulun gelin benim gibi cola turkaya ohh mis gibi xD
Mesaj31.07.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlıktaki Gereksiz Mesajlar Kaldırılmıştır..
Lütfen Karşılıklı atışmalar olmadan ,Karalama Yazılar olmadan başlığa devam edelim. Wink
Mesaj01.08.2010, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bu İçcecekten Nefret Ederim
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mesaj01.08.2010, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Başlıktaki Gereksiz Mesajlar Kaldırılmıştır..
Lütfen Karşılıklı atışmalar olmadan ,Karalama Yazılar olmadan başlığa devam edelim. Wink

Smile mesajım silinmiş.
gereksiz miydi ki?
yaşasın coca cola demiştim.
herkes coca colayı sevmeyecek değil ya.
komedi Smile
Mesaj01.08.2010, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlığın silinmesi gerek.Böyle devam ederse serbest bölge bilgi paylaşımından daha çok başka yönlerde serbest bölge olacak.
Mesaj01.08.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

@eurovisionnet
@tagekle

Sizin amaciniz ne?
9 Türkü öldürmede yardimci olan Coca Colayi desteklemek mi?

Konunun düzenlenmesine ragmen tartismayi devam ettiriyorsunuz Exclamation
Mesaj01.08.2010, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışma yaratmıyorum başlık silinmeli.
İllaki destek vereceğim diye bir koşul olduğunu sanmıyorum.
Ayrıca İsrail konusuna girersek iş daha çok siyasi yönüyle ele alınır..
Mesaj01.08.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Almanın sitesinde milliyetçilik yapmak komik olmuyor mu sizce Smile
Mesaj01.08.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Konu başka yanlara çekilir veya ortam tartışma ortamına bir daha döndügü takdirde ne yazıkkı konu hakkında gereken yapılır.

Herkes kendi istegi dogrultusunda ve belirtilen kuralları aşmamak şartı ile düşünceleri belirtir ama zorlama yoluyla bir takım bir şey yaptırım saglamak ile olmadan...

İyi forumlar...

Mesaj01.08.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Coca Cola içmeyi bende istemiyorum ama Coca Cola kadar tadı güzel olan kola yok maalesef.

Bahsettiğiniz Cola Turka'nın % kaçı Türk malı zannediyorsunuz ki? Verdiğimiz paranın %50'si Almanya'ya gidiyor. Evet belki İsrail'e yarar sağlamaz, ama sağlayıp sağlamadığından veya hangi ülkeye destek verdiğinden haberdar değiliz. Bunun dışında bir de Pepsi var. Pepsi nerenin markası? Amerika, Amerika çok masum bir ülke de değil. Bahsettiğim hiçbir markanın herhangi bir katil ülkeye destek verip vermediğini bilemeyiz. Wink

Ayran içmekle arasında büyük fark var.
Mesaj01.08.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın fiyatlar aynımı bilemiyorum ama:
Ben Gaziantepde yaşıyorum ->
Burdaki kola fiyatı aynen şöyle:
koka kola 1.5 TL
L'e Cola 0.5 TL
Açıkcası okulda, dışarda, oyun oynarken ws.. ben L'e kolayı tercih ediyorum amam babam ewe Koka kola alıyor. Neutral
Oda anen bazı arkadaşların dediği gibi o tadı başka firmalarda alamıyormuş. Bana kalırsa kola olsun yeter Mr. Green Mr. Green markasıymış tadıymış ilgilendirmiyor. Benim görüşüm bu..
Mesaj01.08.2010, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolanın içindekiler çok iğrenç ama tadı çok güzel ben coca cola içmem pepsi colaturka uludağ fruko içerim oda fazla deyil, ama en güzeli ne biliyormusunuz buz gibi bir ayran ve yanındada ekmek içi köfte...
Mesaj01.08.2010, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben daha önce bir şeyler yazmıştım aynısını yazmaya gerek duymuyorum..
ancak şunu iyi bilmelisiniz, medya ile halka yansıyanla gerçekte olanlar çok farklı olabiliyor..
bu farkı anlamak da araştırmaya, okumaya ve tarafsız olmaya bakıyor.. slogancı değil, araştırmacı olun..
o olay olduğu için değil kolayı asitli bir içecek olduğundan, çok zararlı olduğundan içmeyin..
ayrıca hani marka adı vermeyeceğim ancak mevcudun üçte biri fiyatı olan "GIDA" ürünlerini asla tüketmeyin, ölürsünüz lan Razz .. ("lan"ı bu foruma sevdireceğim inşallah Smile)
Önceki mesajları göster: