Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2007, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: DJ SERCAN THE OFFİCAL WEB PAGE

Yılın en bomba remixleri bu sitede..... www.djsercanbiz.tr.gg
Mesaj13.09.2007, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: www.arifsevimli.tr.gg

arkadaşlar mixler iğrenç inanmıyoum ya! bu remixleri yapan anca salaktır. şarkıyı orjinal dinlesen daha iydiri:D Twisted Evil
www.arifisievimli.tr.gg
Mesaj13.09.2007, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞ ZAMANINDA DJ OLMAK İSTİYODU:::

Bu şahsiyet bana cok yalwardı ona da bşyler öğreteyim diye ... ama adamda yetenek yok:D... bi baktı dj likte iş yok kıytırıktan bi mizah sayfası açmış... olmuyo arif olmuyo ...senden bi cacık olmaz:D... şimdide karşıma geçmiş yorum yapıosun... lütfen siteemize girelim kimin haklı olduğunu görelim arkadaşlar... www.djsercanbiz.tr.gg
Mesaj13.09.2007, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: www.arifsevimli.tr.gg

arkadaşlar nankörlük böyle bişey... Adam bana yalvarıyordu abi remix yaptım nasıl yayıcaz millete ben ona site açtım! elimi ayağımı öptü daha da ileri gidecekti izin vermedim:d sonra bana böyle yapıyor. bunun elinden tutup ilk bara götüren de benim:D kendisi dj olmasına rağmen bardan çıkarken beynim şişti dedi müzikten:D siz söyleyin bundan dj olur mu?
www.arifsevimli.tr.gg
Mesaj13.09.2007, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞ ZAMANINDA DJ OLMAK İSTİYODU:::

NE kadar çakma insanlar war dünyada yaa.... arkadaşımız testere diye bi filmden özenerek adımı dj saw koyarım kanka nasıl olur tarzında seyler söylüyor... sonra hiç baltaya sap olamıyor.... bide icraatini göstermiş bizim saygın saygın dj arkadaşlara laf sokmaya calısıor... ben böyle terbiyes,zlik görmedim ... bu cocuğa VDJ programını ben werdim onunla bile bi b... yapamadı.... rezil insan... lütfen arkadaşlar sitemize buyrun....Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy www.djsercanbiz.tr.gg
Önceki mesajları göster: