Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2010, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Çift ekranlı Windows 7 dizüstü bilgisayar!

Dünyanın ilk çift ekranlı Windows 7 dizüstü bilgisayarı görücüye çıktı.

Toshiba, dünyanın ilk çift ekranlı Windows 7 dizüstü bilgisayarı olan Libretto W100’ü duyurdu. Libretto W100, üçüncü çeyrekten itibaren sınırlı sayıda satışa sunulacak.
resim:

http://cnetturkiye.com/images/2010/08/libretto_w100_haberici.jpg

İki adet 17.8 cm (7’’) hassas dokunmatik ekranı bulunan Libretto W100, kendine has kullanıcı ara yüzü ile gelişmiş internet ve bilgisayar uygulamalarının tadını çıkarmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Yeni Libretto W100'ü bir kitap gibi dikey olarak tutulabilir, kolaylıkla yan yana çift sayfa gazetenizi okuyabilirsiniz. Aynı zamanda yatay olarak kullanıldığında üst sayfada bir belgeyi okurken, alt sayfada notlarınızı alabilirsiniz.

Alt ekran sanal klavye olarak da kullanılabiliyor. Dosyalar bir ekrandan diğerineküçükbir parmak hareketiyle kolayca sürüklenebiliyor.

Bir “netbook”tan daha hafif ve küçük olan Libretto W100’ün kablosuz bağlantı özelliği sayesinde internette gezinti yapmak, e-postaları kontrol etmek veya göndermek, sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmak, gazeteleri okumak veya videoları seyretmek son derece kolay.

Ayrıntılı bilgi için Toshiba libretto® W100 Dual-Screen Laptop PC adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Cnet Türkiye

hayırlı forumlar bol yorumlar Mr. Green
Mesaj06.08.2010, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknloji gelişiyor geliştikçe ilginçleşiyor ama pek tutulucağını sanmam

teşekkürler bu arada
Mesaj06.08.2010, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dokunmatik telefon varken bilgisayara şaşırmamamız lazım Smile

Evet teknoLoji gelişiyor ve geliştikçede ilginçleşiyor.
Mesaj06.08.2010, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

değişik bir bilgisayar
paylaşım için sağol Smile
iyi forumlar Razz
Mesaj06.08.2010, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim sahte değilse güzelmiş

BANER DEĞİŞİM SİSTEMİMİZ OLUŞTURULMUŞTUR KOLAYCA BİR ÇOK SİTYE REKLMA VERMEK İÇİN YUKARDAKİ İSTATİSLİKLERE TIKLA !
Mesaj06.08.2010, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için sağol Wink
Mesaj06.08.2010, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
son derece şık bir bilgisayar ama bize göre değil Razz bizki sinirlendiğimizde klavyenin tuşlarına daha çok sert basan, hırsınız bilgisayarından alan vede kasası olanlar için diyorum kasayla savaşan gençler için gitmez bu bilgisayar ama olmasınıda isterdim Razz
İyi eylenceler,
Mesaj06.08.2010, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

xxkodmedia yazmış:
Dokunmatik telefon varken bilgisayara şaşırmamamız lazım Smile

Evet teknoLoji gelişiyor ve geliştikçede ilginçleşiyor.

Katılıyorum, fakat biraz daha geliştirilse böyle ne bileyim bir ara telfonlarda da vardı yansıma klavye falan sadece ekran tarzında olan sistemler daha Türkiye sınırlası içersinde satışa sunulmadı!..

Allah sonumuzu hayreylesin!.. Cool Cool Cool
Mesaj06.08.2010, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler..
Mesaj07.08.2010, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba,
son derece şık bir bilgisayar ama bize göre değil Razz bizki sinirlendiğimizde klavyenin tuşlarına daha çok sert basan, hırsınız bilgisayarından alan vede kasası olanlar için diyorum kasayla savaşan gençler için gitmez bu bilgisayar ama olmasınıda isterdim Razz
İyi eylenceler,

Kasayla savaşmak için masaüstü pc lazım degil benimki laptop ama yeerden yere vurunca iyi oluo Very Happy Mr. Green
Önceki mesajları göster: