Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2010, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Diğer Sitelerim

Arkadaşla sitelerin resmine tıklıyorum profili geliyor Websitesi bölümünde 1 in hatta 2 nin üzerinde site oluyor ben en fazla 2 tane yapabiliyorum Lütfen yardım edin. 2 Site varkende diğer siteye geçemiyorum yani şöyle :

Şu hesaba git www.SiteminAdı.tr.gg Diyo tıklıyorum sayfalarımı değiştire giriyorum sonra bi bakıyorum yine aynı hesapta oluyor yani diğer hesabıma girmiyor.

BENİM NÂCİZ VÜCÛDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR;
FAKAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK-
Mesaj08.08.2010, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Site hesap konularında bu tip hatalar olabiliyor..
Son düzenlemelerden sonra yeni siteler sanırım iki siteden fazla ekleyemiyorlar..
Kullanıcı geçişine gelince öncelikle çerzlerinizi ve tarayıcınızın önbelliğini silin kökten zaten çıkış yapacaktır otomatik. Sorna giriş yapın tekrar denemeye çalışın..
Eğer sorununuz devam ederse teknik bir problem olabilir.
support-tr( at )webme.com adresine sitenizin mail adresinden bir mail atın ilgilenilecektir.
Not: ( at ) yerine @
İyi günler..
Wink
Mesaj08.08.2010, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Site hesap konularında bu tip hatalar olabiliyor..
Son düzenlemelerden sonra yeni siteler sanırım iki siteden fazla ekleyemiyorlar..
Kullanıcı geçişine gelince öncelikle çerzlerinizi ve tarayıcınızın önbelliğini silin kökten zaten çıkış yapacaktır otomatik. Sorna giriş yapın tekrar denemeye çalışın..
Eğer sorununuz devam ederse teknik bir problem olabilir.
support-tr( at )webme.com adresine sitenizin mail adresinden bir mail atın ilgilenilecektir.
Not: ( at ) yerine @
İyi günler..
Wink

Çok Teşekkür Ederim Very Happy Very Happy Ama Söylediğiniz Gibide Olmuyor Sanırım Teknik Bir Sorun Var Crying or Very sad Crying or Very sad

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK-
Mesaj08.08.2010, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin içni deneme sitelerinde teknik bir sorunun olup olmadığına bkamak için denedim.
Hesap geçişi yaptıktan sonra sayfalarımı değiştire tıkladım ve geçiş yaptığım sitenin sayfasını güncelledim yani bir sorun yok.
support-tr( at )webme.com adresine danışmanızda fayda var gibi görünüyor..
Mesaj08.08.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet danışırsam çok iyi olur

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK-
Önceki mesajları göster: