Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2010, 06:25 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım lütfen

slm arkadaşlar ben ablam için radyo sitesi kuruyorum flatcast olandan.. yanlız yeterince açıklama yapabilirmiyim bilmiyorum inş yaparım..
şimdi siteyi kurdum ana sayfasına flatcatı yerleştirdim ama diğer linklere gidince radyodan çıkıyorlar, benim yardım istediğim konu ise 600&800 çapında bir popup sayfasında o flatcastı açmak ve bu kodu ((<IFRAME height="600" width="800" frameborder="0" scrolling="no"
src="http://www.flatcast.info/de/Player.aspx?sid=1108182">
</IFRAME> ))
oraya koymak sadece yani ana sayfaya link koymak ve o linke tıklayarak direk popup sayfasında açılmasını istiyorum.. ve ziyaretçilerimizde rahatlıkla diğer linklere girebilsinler radyodan düşmeden.. umarım anlatabilmişimdir.. yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj10.08.2010, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef. Sad
Radyodan çıkmadan yani bağlantıları kopmadan diğer sayfaları gezemezler.
Lakin;
Radyoyu introya koyabilirsiniz ve giriş linkine tıklandığında siteniz yeni sayfada açılır. Böylece radyo kapanmaz ve sitenizde başka bir pencerede açık durur ve o sayfaları gezebilirler.

Mesaj10.08.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

<a onclick="window.open('Bu alana canlı yayın olacak sayfanın linkini ekliyoruz','Bu alana radyonun ismini yazıyoruz','scrollbars=yes,resizable=yes,status=yes,width=1000,height=1000,left=x,top=x');return false;" href="BU ALANA SİTEMİZDEKİ RADYONUN LİNKİNİ VERİYORUZ">Canlı yayına girmek i&ccedil;in tıkla </a>

DÜZELTME ...
Önce saklı sayfa oluşturun
Sonra saklı sayfanıza radyonuzun kodunu ekleyin
Ardından saklı sayfanıza eklediğiniz yeni sayfanın linkini (radyo kodu olan sayfa ) yukardaki kodda uygulayın
Anasayfanızda yada tasarım kutularınızda bu kodu yayınlayın ve yukardaki kodu türkçe karakterli yazılara göre uygulayın.

En son afilliyanlizlik tarafından 10.08.2010 20:44:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: