Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2010, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeter artık Facebook

Yeter artık Facebook
Facebook ayarlarını ne kadar sıkı tutarsanız tutun bu hata her şeyi altüst edebilir.

Facebook'un siteye kullanıcı giriş sistemindeki bir hata, kullanıcıların tam ismini ve profil fotoğrafını gözler önüne seriyor.

Kullanıcının güvenlik seçimleri ne denli üst seviyede olursa olsun bir önemi yok. Bu hatanın isminizi ve profil fotoğrafınızı nasıl gösterdiğini görmek için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi doğru girip, şifrenizi bir kez yanlış girmek. Karşınıza çıkan tekrar deneme ekranında isim ve fotoğrafı siz de göreceksiniz.

Bu program hatası sayesinde e-posta adresinizi bilen herhangi biri isminizi ve fotoğrafınızı görebilir. Bu teknik hesabınızda hiç kimse tarafından aranıp bulunmak istemediğinizi belirteseniz bile işe yarıyor.

Bu hatanın bir e-posta spam listesiyle birlikte kullanımı sonucunda sayısız e-posta adresinin sahibinin gerçek ismi ve fotoğrafı elde edilebiliyor.

Mesaj15.08.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Evet bu bir gerçek, siz isterseniz tüm bilgilerinizi gizleyin, mail adresinizi yazdığınızda fotoğrafınız geliyor, aslında neler neler öğrenilebiliryor, ben forumda anlatmayacağım, başka bir hack forumunda resimli anlattım face hack hakkında bir kaç bilgiyi!.. Wink

Bırakın şu facebooku gelin Türk yapımı sitemize diyoruz kimse anlamıyor!.. Smile

Reklam olmasın diye isim vermiyorum, isteyenler özel mesajla öğrenebilirler!..
Mesaj15.08.2010, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Evet bu bir gerçek, siz isterseniz tüm bilgilerinizi gizleyin, mail adresinizi yazdığınızda fotoğrafınız geliyor, aslında neler neler öğrenilebiliryor, ben forumda anlatmayacağım, başka bir hack forumunda resimli anlattım face hack hakkında bir kaç bilgiyi!.. Wink

Bırakın şu facebooku gelin Türk yapımı sitemize diyoruz kimse anlamıyor!.. Smile

En azından seninkinde tehdit yok..
Olsa bile bize dokunmazsın dimi.. Laughing
Mesaj15.08.2010, 13:13 (UTC)    

ibrahmgun yazmış:
programyapmak yazmış:

En azından seninkinde tehdit yok..
Olsa bile bize dokunmazsın dimi.. Laughing

Tehdit mehdit yok, biz bekliyoruz, Face kapansın işimize gelir, başlığı sohbete çevirmeyelim özelden devam ederiz!.. Wink
Mesaj15.08.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet
senin kinin bayağı bi gizlilik ayarı da var
şu forumun linkini öm atsana veya msneden atar mısın*
Mesaj23.08.2010, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten bütün sosyal paylaşım sitelerinde böyle durumlar var. Bu nedenle aşırı derecede özele girmeden paylaşımlar yapılmalı. Sonradan çok fazla baş ağrıtabiliyor.
Mesaj24.08.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebook ta her gecen gun bır yozlaşma kulturu yukselmektedır.baskalarının bilgilerini çalmadan tutunda kandırmaya yonelık hesap acmalar ve sanal suclar artmaktadır.

sitelere erişimi engellemekten cok yapılması gereken TC kımlık numarasıyla kayıt saglanmasıdır.

bu sayede her bıreyın 1 adet hesabı olup sanal sucların takıbıde cok kolay yapılabılır
Mesaj24.08.2010, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerici yazmış:
facebook ta her gecen gun bır yozlaşma kulturu yukselmektedır.baskalarının bilgilerini çalmadan tutunda kandırmaya yonelık hesap acmalar ve sanal suclar artmaktadır.

sitelere erişimi engellemekten cok yapılması gereken TC kımlık numarasıyla kayıt saglanmasıdır.

bu sayede her bıreyın 1 adet hesabı olup sanal sucların takıbıde cok kolay yapılabılır

proxy kullanrak yurtdışından uye olur bizimkilerde =)
Mesaj24.08.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

10gunde10dolar yazmış:
gerici yazmış:

Turke çözümmü yok Smile haklısın fakat devlet ısterse onunda çözumunu bulabılır.

benım dedıgIM cozum belkıde sucları %20 azaltır.
Mesaj24.08.2010, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerici yazmış:
10gunde10dolar yazmış:
gerici yazmış:

Turke çözümmü yok Smile haklısın fakat devlet ısterse onunda çözumunu bulabılır.

benım dedıgIM cozum belkıde sucları %20 azaltır.

haklı olabilrsin fakat facebook da buna yanaşmaz zaten . Fazladan üye sayısı sonuçta Smile
Mesaj24.08.2010, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Türk sitesi kurduk, yakında televizyonlarda bile reklam göreceksiniz, msn programının alt bannerlerinda!.. Wink

Biraz bütçemiz gelişsin, her şeyi yapacağız site adresini özel mesaj olarak veriyorum!.. Wink
Mesaj28.08.2010, 17:03 (UTC)    

programyapmak yazmış:
Türk sitesi kurduk, yakında televizyonlarda bile reklam göreceksiniz, msn programının alt bannerlerinda!.. Wink

Biraz bütçemiz gelişsin, her şeyi yapacağız site adresini özel mesaj olarak veriyorum!.. Wink

İnşallah Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: