Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Ekstern Linki Aynı Pencerede Açmak?

Arkadaşlar ekstern link menü elemanı olarak yer aldığında, tıklama yapılınca yeni pencerede açıyor aynı pencerede açması için ne yapabiliriz?
Mesaj19.08.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ekstern Linki Aynı Pencerede Açmak?

istediginherseyburada yazmış:
Arkadaşlar ekstern link menü elemanı olarak yer aldığında, tıklama yapılınca yeni pencerede açıyor aynı pencerede açması için ne yapabiliriz?

Normal Sayfa Olarak Ayarlayın..
Ekstren Link Zaten Farklı Pencerede Açılması İçin Ayarlanmıştır...

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Mesaj19.08.2010, 19:16 (UTC)    

mymalatya yazmış:

O zaman Türkçe karakter sorunu oluşuyor başka bir site üzerinde çalışıyorum son günlerde alışılanın aksine ice blue kullanmayı tercih ettim gayet güzel bir tasarım hazırladım fakat menü elemanlarına gelince bu konuda tıkandım bir yol bir çıkış arıyorum.

Örneğin: iletişim.htm bu karakter sorunu yüzünden ileti.....im.htm tarzı bir şey oluyor. Ben sayfayı iletisim.htm yapıp sayfaya Menüden İletişim olarak link vermek istiyorum. Wink
Mesaj19.08.2010, 19:20 (UTC)    

mymalatya yazmış:

O zaman Türkçe karakter sorunu oluşuyor başka bir site üzerinde çalışıyorum son günlerde alışılanın aksine ice blue kullanmayı tercih ettim gayet güzel bir tasarım hazırladım fakat menü elemanlarına gelince bu konuda tıkandım bir yol bir çıkış arıyorum.

Örneğin: iletişim.htm bu karakter sorunu yüzünden ileti.....im.htm tarzı bir şey oluyor. Ben sayfayı iletisim.htm yapıp sayfaya Menüden İletişim olarak link vermek istiyorum. Wink

Anladım..
Fakat Ben Oyle Bişe Olduğunu Zannetmiyorum varsa da Ben Bilmiyorum Umarım Yardımcı Olurlar.. Wink

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Mesaj19.08.2010, 19:30 (UTC)    

Sorunumu çözdüm, Sayfalardan önce iletisim.htm diye bir sayfa oluşturdum, daha sonra bir de link olmayan menü elemanı oluşturup başlık olarak
Kod:
 <a href="xxx.tr.gg/iletisim.htm">İletişim</a>

girip kaydettim..

Desteğiniz için teşekkürler, bu arada aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa kullanabilirler onlar da Wink
Önceki mesajları göster: