Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa içinde sayfa açmak??

ben kitap sitesi kurdum ve kitapları yayıonlarken sadece bir sayfada takılı kaldım sayfa içinde nasıl sayfa açabilirim yardmcı olursanız sevinirim teşekkürler ....
Mesaj20.08.2010, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir iki yol
birincisi;
<a href="LİNKADRESİ BURAYA" target="_blank">konu</a>
ikincisi;
<iframe src=''LİNKADRESİ BURAYA''height="Sayfa Yükseklik Ölçütünüz" aling="left" class="" style="" frameborder="0" scrolling="no" width="" title="UzmanWeb" ></iframe>
Mesaj20.08.2010, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa içinde sayfa açmak??

ok teşk ama bu kodları nerelere kaydetmem yapıştırmam gerek bilmiyorum çok yeniyim bu konuda daha açık bir anlatımla yardımcı olursanız sevinirim Smile
Mesaj20.08.2010, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yemekturk yazmış:
Bir iki yol
birincisi;
<a href="LİNKADRESİ BURAYA" target="_blank">konu</a>
ikincisi;
<iframe src=''LİNKADRESİ BURAYA''height="Sayfa Yükseklik Ölçütünüz" aling="left" class="" style="" frameborder="0" scrolling="no" width="" title="UzmanWeb" ></iframe>

ok .ok teşekkür ederim ama bu kodları nerelere yapıştırmam kaydetmem gerek bilmiyorum ki biraz daha açık bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim çok yeniyim bu konuda Smile
Mesaj29.08.2010, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfa içinde sayfa açmak??

kitap-hane yazmış:
ok teşk ama bu kodları nerelere kaydetmem yapıştırmam gerek bilmiyorum çok yeniyim bu konuda daha açık bir anlatımla yardımcı olursanız sevinirim Smile

Kodları b-s girişten sonra sayfa değiştir de tekrar menüler acılacaktır oradaki menüye yada yeni oluştur dedikten sonra secenekleri göster de deikten sonra tekrar kutular acılacaktır eyer kod yazacaksan kaynak a tıkla ve alana yaz eyer kod değilde yazı yazacaksan kaynak tan cık oraya yaz ne yazacaksan .. umarım anlatabilmişimdir
Önceki mesajları göster: